Медичний дієтологічний центр здоров'я та смачної дієти

Ефективне повернення до дієти – нова програма DietCenter

Вирішити подолати зайву вагу – важливий крок для досягнення результату. Але навіть у тих, хто має високу мотивацію і відповідально підходить до процесу, можуть виникати складнощі, що може призводити до відмови від дієти.

Для пацієнтів, які перервали дієту, не досягнувши результату в DietCenter розроблена послуга – «Ефективне повернення до дієти», яка допоможе ситуаціях, коли були складності у виконанні рекомендацій, тривале вагове плато (відсутність динаміки зниження ваги), часті «зриви» з дієти.

Програма створена для профілактики таких станів і допомоги пацієнтам в їх подоланні, включає діагностику причин порушення або переривання дієти і методи їх корекції; раціон харчування для активізації обміну речовин і швидкого повернення в дієту, а також додаткові призначення за індивідуальними показаннями.

Комплекс «Ефективне повернення до дієти» працює з усіма можливими причинами переривання і порушення дієти для запобігання відсутності результату.

Програма дозволяє активізувати процеси, що відповідають за зниження ваги, забезпечити профілактику зривів і набору ваги, підвищити антистресові можливості організму і досягти інших позитивних результатів для відновлення стабільності та ефективності курсу дієтотерапії.

У період з 8 по 22 вересня на нову послугу діє спеціальна ціна зі знижкою 20%. Пропозиція діє в DietCenter в містах: Київ, Полтава, Лубни, Харків, Запоріжжя, Одеса, Миколаїв, Львів, Івано-Франківськ.

Більш детальну інформацію можна отримати, зателефонувавши в контакт-центр клініки: +38 (067) 562-05-15; +38 (066) 430-80-91.

 

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (Пока оценок нет)
Loading...
Задати питання менеджеру
Введіть своє ім'я та номер телефону і
ми зв'яжемося з Вами найближчим часом!
Задати питання менеджеру
Введіть своє ім'я та номер телефону і
ми зв'яжемося з Вами найближчим часом!
Отримай свою програму харчування онлайн Докладнiше
Отримай свою програму харчування онлайн