Медичний дієтологічний центр здоров'я та смачної дієти

Дієтологічна ліпосакція – інноваційна програма швидкого зниження ваги в “Дієт Центрі”

Позбавитися від зайвої ваги швидко, без шкоди для здоров’я – впорається з цим завданням нова дієтологічна програма «Дієтологічна ліпосакція». Це інноваційний метод боротьби з підшкірної жирової тканиною, яка в надмірній кількості накопичилася в організмі.

Ефективність даної програми можна помітити і оцінити вже після першого тижня дієтотерапії. Протягом експрес-курсу зниження ваги, дотримуючись індивідуальної системи харчування, за 2-3 тижні можна зменшити масу тіла на 7-10% від початкової ваги. Незважаючи на швидкий механізм «спалювання» жирової тканини, програма є безпечною для здоров’я.

За час дієти організм перебудовується, виробляється новий режим функціонування внутрішніх систем, що створює позитивний вплив на обмін речовин і прискорює процес розщеплення жирової тканини. Правильне харчування стимулює роботу організму і оздоровлює його. Це, в свою чергу, є запорукою гарного самопочуття і прекрасного зовнішнього вигляду.

Якщо Вам необхідно за короткий термін відкоригувати вагу і об’єми, не поспішайте з екстремальними методами вирішення даної проблеми. «Дієт Центр» пропонує безпечну альтернативу хірургічної ліпосакції – експрес-курс зниження ваги і зменшення об’ємів тіла за допомогою дієтотерапії.

Ознайомитися з перевагами нової програми «Дієтологічна ліпосакція», а також дізнатися про механізм її впливу на організм, можна в рубриці «Програми лікування».

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (Пока оценок нет)
Loading...
Задати питання менеджеру
Введіть своє ім'я та номер телефону і
ми зв'яжемося з Вами найближчим часом!
Задати питання менеджеру
Введіть своє ім'я та номер телефону і
ми зв'яжемося з Вами найближчим часом!
Отримай свою програму харчування онлайн Докладнiше
Отримай свою програму харчування онлайн