Медичний дієтологічний центр здоров'я та смачної дієти

Дієта як спосіб життя

Харчуватися правильно, збалансовано і раціонально не тільки заради того, щоб скинути пару-трійку, а то – і кілька десятків зайвих кілограмів, а з метою бути здоровим, незалежно від віку – такий орієнтир ставлять перед собою люди, для яких дієта – це не тільки інструмент боротьби з надмірною вагою, а стиль життя.

У сучасному суспільстві існує помилкова думка про дієтичне харчування. Для багатьох дієта – це ряд жорстких обмежень в їжі, і не більше того.

Насправді ж, задача дієти – “не заборонити», а «навчити» харчуватися правильно на благо власному здоров’ю. Адже саме від харчування залежить самопочуття, настрій і зовнішній вигляд людини, хоча багато хто не помічає цього взаємозв’язку. І з подивом розмірковують: «Як 45-річній жінці вдається виглядати на 30? Що вона робить для цього?». А це можливо!

Наше відображення в дзеркалі і те, якими нас бачать люди, що нас оточують, – результат роботи над собою. Це – стиль і спосіб життя, де здорове харчування займає перше почесне місце. Якщо хочете прекрасно почуватися і чудово виглядати – змінюйте спосіб життя.

Як налаштувати власний організм, змінити звички в харчуванні і смакові вподобання? Чи можливо худнути із задоволенням? Як зробити здорове харчування способом життя? – Відповіді на ці та інші питання можна знайти у статті «Дієта як спосіб життя» у рубриці «Цікаві статті».

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (Пока оценок нет)
Loading...
Задати питання менеджеру
Введіть своє ім'я та номер телефону і
ми зв'яжемося з Вами найближчим часом!
Задати питання менеджеру
Введіть своє ім'я та номер телефону і
ми зв'яжемося з Вами найближчим часом!
Отримай свою програму харчування онлайн Докладнiше
Отримай свою програму харчування онлайн