Медичний дієтологічний центр здоров'я та смачної дієти

Дієта «Пісна» до Різдвяного посту

Напередодні новорічних свят православний календар нагадує про Різдвяний піст.

Для тих, хто дотримується посту напередодні великих релігійних свят, «Дієт Центр» пропонує спеціальну дієтологічних програму – «Смачна дієта – Пісна».

Фахівцями клініки розроблений раціон смачного і збалансованого харчування, який допоможе без шкоди здоров’ю витримати обмеження Різдвяного посту.

«Смачна дієта – Пісна» – програма, меню якої складається виключно з пісних страв, надає тонізуючу і оздоровлючу дію, забезпечує організм всіма необхідними речовинами, вітамінним і мінеральним комплексом.

Дотримуючись рекомендованої дієтологами «Дієт Центру» системи харчування, можна поліпшити самопочуття, зменшити «харчове навантаження» на організм, таким чином, грамотно відкоригувати вагу.

Дієта «Пісна» – раціональне рішення при переході на пісне харчування. З цією програмою буде не складно урізноманітнити меню навіть у цей період. Крім того, немає необхідності турбуватися про збалансованість раціону і хвилюватись про можливе збільшення ваги. Програма розроблена таким чином, що не дивлячись на відмову від групи продуктів, їх недолік буде грамотно компенсований.

Обравши дану програму, можна ознайомитися з принципами здорового харчування, освоїти правила формування збалансованого раціону, урізноманітнити його корисними і смачними пісними стравами.

Зупинивши свій вибір на смачній дієті «Пісна», можна досягти відразу кількох цілей: нормалізувати вагу, отримати бажану фізичну форму і оздоровити організм.

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (Пока оценок нет)
Loading...
Задати питання менеджеру
Введіть своє ім'я та номер телефону і
ми зв'яжемося з Вами найближчим часом!
Задати питання менеджеру
Введіть своє ім'я та номер телефону і
ми зв'яжемося з Вами найближчим часом!
Отримай свою програму харчування онлайн Докладнiше
Отримай свою програму харчування онлайн