Медичний дієтологічний центр здоров'я та смачної дієти

DietCenter виповнилося 15 років

20 листопада 2016 року DietCenter відзначив свій 15 День народження.
15 років тому – в листопаді 2001 року почалася історія дієтологічних центрів здоров’я та смачної дієти клініки доктора Бровко.

Завдяки ефективній авторській методиці корекції ваги, унікальним програмам, новітнім розробкам в дієтології, кваліфікації медперсоналу, сучасному технічному оснащенню і діагностичним методикам дієтологічна клініка доктора Бровко стала найбільшою в країні.

Сьогодні філії DietCenter відкриті в 13 містах нашої країни і охоплюють 11 областей. Цього року географія роботи розширилася за межі України. Почала роботу перша філія DietCenter в країнах Європейського союзу, в Братиславі (Словаччина).

За 15 років роботи створено близько 30 лікувальних і лікувально-діагностичних програм здорового харчування і комфортного зниження ваги. Програми спрямовані не тільки на зниження ваги, але й на її набір – при дефіциті маси тіла, розроблені програми для лікування ряду захворювань: пацієнтів із метаболічним синдромом, цукровим діабетом, алергічними захворюваннями, проблемами шлунково-кишкового тракту, порушеннями функції печінки та ендокринної системи. Створено спеціальні програми харчування для вагітних і жінок, що годують немовлят груддю, спортивні дієти, програми естетичної корекції фігури і інші ефективні напрямки. На базі клініки відкритий Науково-дослідний центр з вивчення проблем ожиріння.

Метою роботи фахівців DietCenter є успіх кожного курсу дієтотерапії. Результат роботи клініки за 15 років – близько 20 тисяч клієнтів, кожен з яких має свою історію успіху.

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (Пока оценок нет)
Loading...
Задати питання менеджеру
Введіть своє ім'я та номер телефону і
ми зв'яжемося з Вами найближчим часом!
Задати питання менеджеру
Введіть своє ім'я та номер телефону і
ми зв'яжемося з Вами найближчим часом!
Отримай свою програму харчування онлайн Докладнiше
Отримай свою програму харчування онлайн