Медичний дієтологічний центр здоров'я та смачної дієти

Чи можна схуднути і зберегти молодість і пружність шкіри?

Дуже часто в процесі схуднення виникає проблема естетичних змін шкіри, коли шкіра втрачає еластичність і пружність в результаті «спалювання» жирової тканини.

Щоб уникнути появи передчасних зморшок на обличчі, сухості і в’ялості шкіри худнути потрібно поступово, забувши про екстремальні методи боротьби з надмірною вагою. Адже при інтенсивній втраті зайвих кілограмів можна не тільки підірвати власне здоров’я, порушити обмін речовин, а й втратити привабливість.

Використовуючи методи здорового зниження маси тіла цих ризиків можна уникнути. Для того щоб вирішити проблему раз і назавжди, зберігши здоров’я і красиве обличчя потрібен грамотний підхід. Адже занадто швидке схуднення, може мати негативні наслідки, від яких постраждає, в першу чергу, саме шкіра обличчя.

Необхідно пам’ятати, що обличчя потребує особливого догляду. І мова йде не лише про якісну косметику. Роль першої скрипки тут відіграє здорове харчування.

Яким же має бути щоденний раціон, щоб шкіра обличчя була здоровою, пружною, підтягнутою, гладкою і захищеною від передчасного старіння? Які продукти допомагають зберегти її молодість і красу? Що собою являє правильний догляд за шкірою обличчя?

Яких правил необхідно дотримуватися в процесі схуднення, щоб не нашкодити здоров’ю і не зіпсувати свій зовнішній вигляд? – Відповіді на ці питання можна знайти в статті «Як зберегти гарну шкіру обличчя при схудненні?».

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (Пока оценок нет)
Loading...
Задати питання менеджеру
Введіть своє ім'я та номер телефону і
ми зв'яжемося з Вами найближчим часом!
Задати питання менеджеру
Введіть своє ім'я та номер телефону і
ми зв'яжемося з Вами найближчим часом!
Отримай свою програму харчування онлайн Докладнiше
Отримай свою програму харчування онлайн