Медичний дієтологічний центр здоров'я та смачної дієти

Апаратна корекція фігури в «Дієт Центрі» – красиве тіло без фізичних навантажень!

Апаратна косметологія є безпечним і ефективним інструментом догляду, що забезпечує красу і молодість шкіри обличчя і тіла. Однією з найбільш ефективних методик для корекції тіла і боротьби з целюлітом є міостимуляція, яка включає процедури: електроміостимуляцію, електроліполіз і електролімфодренаж.

Під час процедур міостимуляції електричні імпульси впливають на м’язову і жирову тканини. Це так звана «пасивна» гімнастика, під час якої відбувається інтенсивне скорочення м’язів без фізичних навантажень. У тонусі м’язову систему тримають імпульси струму, під впливом яких м’язи починають реагувати, як на активні фізичні вправи.

При проведенні таких процедур прискорюється процес «спалювання» підшкірного жиру, об’єм тіла зменшується, контури фігури покращуються, шкіра стає гладкою, пружною і еластичною, маса тіла знижується, зникають прояви целюліту, поліпшуються процеси кровообігу. Крім цього, процедури міостимуляції позитивно впливають на роботу нервової та ендокринної систем.

У комплексі з курсом дієтотерапії апаратні методики корекції фігури дають високий результат, дозволяють кардинально змінити фігуру, контури тіла і стан шкіри.

Комплекс косметологічних процедур апаратної корекції фігури вже доступний в «Дієт Центрах» у Дніпропетровську, Полтаві та Харкові.

Ознайомитися з усіма перевагами послуг апаратної косметології і принципами її впливу на організм можна в рубриці «Послуги».

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (Пока оценок нет)
Loading...
Задати питання менеджеру
Введіть своє ім'я та номер телефону і
ми зв'яжемося з Вами найближчим часом!
Задати питання менеджеру
Введіть своє ім'я та номер телефону і
ми зв'яжемося з Вами найближчим часом!
Отримай свою програму харчування онлайн Докладнiше
Отримай свою програму харчування онлайн