Медичний дієтологічний центр здоров'я та смачної дієти

365 днів на рік у відмінній формі! Програма «Дієт Центру» «Здорове харчування»

Завжди мати відмінну фігуру, поліпшити стан здоров’я, знизити прояв хронічних захворювань або позбавитися від них зовсім, підвищити кількість енергії і рівень працездатності – це далеко не повний перелік можливостей, які дає нам здорове харчування.

Як перейти на здорове харчування? Яким порадам довіряти, а які можуть нашкодити? Які основні правила потрібно знати? І як теоритичні знання навчитися застосовувати на практиці?

Відповідь на ці питання підготували в медичному дієтологічному центрі здоров’я та смачної дієти «Дієт Центр». Спеціалістами Науково-дослідного центру клінічного харчування клініки доктора Бровко розроблена нова дієтологічна програма «Здорове харчування».

Програма дозволить 365 днів на рік перебувати у відмінній формі, добре себе почувати, бути впевненим у собі і при цьому харчуватися різноманітно і збалансовано. Програма не спрямована на кардинальну зміну ваги і моделювання ідеальних пропорцій, але використовуючи її, можна уникнути появи надмірної ваги.

Для клієнтів, які завершили курс корекції фігури, програма дозволить зберегти досягнутий результат, харчуватися під наглядом фахівця за індивідуально розробленим раціоном, вживати улюблені продукти, продовжуючи освоювати навички здорового харчування.

Клієнтам же, які немають необхідності значно корегувати вагу програма дозволить уникнути її коливань, поліпшити стан здоров’я, освоїти правила складання повноцінного меню, навчитися самостійно планувати надалі свій здоровий раціон, щоб завжди перебуває у відмінній формі і мати прекрасне самопочуття.

Ознайомитися з новою дієтологічною програмою можна в рубриці «Програми лікування».Як контролювати і підтримувати здоров’я і ідеальний вагу за допомогою правильного харчування? Яких правил необхідно дотримуватися при складанні щоденного раціону? – про це ми розповімо у статті «Як перейти на здорове харчування? Розкриваємо основні секрети» у рубриці «Цікаві статті».

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (Пока оценок нет)
Loading...
Задати питання менеджеру
Введіть своє ім'я та номер телефону і
ми зв'яжемося з Вами найближчим часом!
Задати питання менеджеру
Введіть своє ім'я та номер телефону і
ми зв'яжемося з Вами найближчим часом!
Отримай свою програму харчування онлайн Докладнiше
Отримай свою програму харчування онлайн