Медичний дієтологічний центр здоров'я та смачної дієти

26 кілограм, на які я схуд, не так мене вразили, як те, що худнути було так легко і просто!

«26 кілограм, на які я схуд, не так мене вразили, як те, що худнути було так легко і просто!»– ділитися враженнями від курсу дієтотерапії в DietCenter викладач університету в Дніпрі Василь Вікторович Цихмистро.

Багато років самостійної боротьби із зайвими кілограмами не дозволяли домогтися тривалого результату. Василь Цихмистро зізнається, що як і багато інших людей, скинувши кілька кілограм, він розслаблявся – не витримував обмежень в харчуванні, що встановив для себе і вага поверталася з «добавкою».

Усвідомлення того, що необхідні значні зміни звичного режиму і раціону харчування привело в DietCenter. Результати роботи фахівців клініки Василь Вікторович міг раніше оцінити на своїх родичах, які пройшли курс дієтотерапії в DietCenter.

«Я звернувся в DietCenter без коливань, з абсолютною впевненістю в успіху!» – таким був оптимістичний початок, і не менш позитивне продовження.

«З таким дієтичним меню худнути було одне задоволення. …Я не думав про їжу, не думав, що приготувати. Я взагалі не думав про вагу – жив, працював, … а вага зменшувалась.

Як людина, що худне “зі стажем” можу сказати, що скинуті 26 кілограмів не так мене вразили, як те, що худнути було так легко і просто: я не голодував, я не займався спортом … А просто жив звичайним своїм життям, але при цьому втрачав вагу. Такого зі мною ще не було!» – Про досвід і враження в новій невигадані історії успіху Василя Цихмистро в рубриці «Історії успіху наших клієнтів».

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (Пока оценок нет)
Loading...
Задати питання менеджеру
Введіть своє ім'я та номер телефону і
ми зв'яжемося з Вами найближчим часом!
Задати питання менеджеру
Введіть своє ім'я та номер телефону і
ми зв'яжемося з Вами найближчим часом!
Отримай свою програму харчування онлайн Докладнiше
Отримай свою програму харчування онлайн