Медичний дієтологічний центр здоров'я та смачної дієти

16 років DietCenter

20 листопада DietCenter виповнилося 16 років. За час роботи фахівці дієтологічних центрів здоров’я та смачної дієти клініки доктора Бровко допомогли 30 тисячам пацієнтів стати більш здоровими, стрункими і впевненими в собі.

Сьогодні DietCenter – це численна команда професіоналів, 15 дієтологічних центрів, Науково-дослідний центр вивчення проблем ожиріння.

Лікарі Клініки доктора Бровко – кваліфіковані фахівці, що працюють за єдиною авторською методикою, заснованою на знаннях класичної медицини, багаторічному досвіді роботи з використанням ефективних методів корекції ваги.

У DietCenter створені й успішно застосовуються більше 30 напрямків лікування – дієтологічні програми для зниження і набору ваги, програми для лікування пацієнтів з метаболічним синдромом, хворих на цукровий діабет, алергічні захворювання, проблемами шлунково-кишкового тракту, порушеннями функції печінки і захворюваннями ендокринної системи, естетичні напрямки та багато інших.

Завдяки інтенсивному розвитку допомога лікарів DietCenter вже сьогодні доступна в 13 містах 10 областей України. Для жителів міст, де ще не відкриті дієтологічні центри здоров’я і смачною дієти – організовані не менш ефективні дистанційні консультації за допомогою Skype, телефонного зв’язку.

На честь 16-го Дня народження в DietCenter діють святкові знижки.

Тільки 10 днів – з 20 по 30 листопада 2017 року – спеціальна пропозиція – знижка 16% на втілення Вашого прагнення до здоров’я та краси.

Більш детальну інформацію про спеціальні пропозиції можна отримати, зателефонувавши в контакт-центр за номерами телефонів: +38 (067) 562-05-15; +38 (066) 430-80-91.

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (Пока оценок нет)
Loading...
Задати питання менеджеру
Введіть своє ім'я та номер телефону і
ми зв'яжемося з Вами найближчим часом!
Задати питання менеджеру
Введіть своє ім'я та номер телефону і
ми зв'яжемося з Вами найближчим часом!
Отримай свою програму харчування онлайн Докладнiше
Отримай свою програму харчування онлайн