Медичний дієтологічний центр здоров'я та смачної дієти

Наші принципи та ставлення

В основу роботи клініки «Дієт Центр» покладено принципи наукового медичного підходу, заснованого на дослідженнях та багаторічному досвіді роботи. Метод, розроблений Дмитром Олександровичем Бровко за 13 років практичного застосування, допоміг більше ніж 12 000 пацієнтів впоратись із проблемами ваги, поліпшити стан здоров’я, перейти до здорового способу життя.

Основний принцип роботи Клініки – індивідуальний підхід. Звертаючись за допомогою до фахівців Клініки «Дієт Центр» Ви отримуєте індивідуальну програму, яка враховує саме Ваші особливості стану здоров’я, способу життя, харчових вподобань. Автор методу доктор Бровко гарантує результат за умови, якщо пацієнт буде сумлінно дотримуватись рекомендацій лікаря-дієтолога. Ви не тільки отримаєте результат, Ви познайомитесь із культурою харчування, придбаєте нові харчові звички, навчитесь отримувати задоволення від здорового способу життя. Фахівці Клініки беруть на себе відповідальність за досягнення результату та супроводжують Вас на шляху до досягнення цілей.

Принципи роботи Клініки «Дієт Центр»
Партнерські відносини фахівців Клініки та пацієнтів

Процес змін передбачає спільну взаємодію дієтолога та пацієнта. Дієтолог виявляє причину, розробляє оптимальний раціон харчування, який складається з конкретних та зрозумілих продуктів з урахуванням Ваших смакових вподобань, а також супроводжує пацієнта протягом всього шляху схуднення до досягнення ним поставленої мети та закріплення результату. Тоді як пацієнт не тільки втілює в життя рекомендації фахівця, а й змінює свій спосіб життя та приймає участь у проекті як повноправний партнер. При цьому, ми враховуємо усі можливі труднощі на шляху до досягнення мети та підготувалися до них, адже розуміємо, що завдання стоїть серйозне. Саме тому, на допомогу нам завжди може прийти психолог, який має успішний досвід роботи в даній області, не з чуток знає, як буває важко змінити звичний спосіб життя, полюбити себе, позбутись комплексів. У «цілителя душ» завжди є в арсеналі методи підвищення самооцінки, знаходження додаткових джерел задоволення, досягнення гармонії душі та тіла, подолання труднощів спілкування, комфортної зміни способу життя.

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (Пока оценок нет)
Loading...
Задати питання менеджеру
Введіть своє ім'я та номер телефону і
ми зв'яжемося з Вами найближчим часом!
Задати питання менеджеру
Введіть своє ім'я та номер телефону і
ми зв'яжемося з Вами найближчим часом!
Отримай свою програму харчування онлайн Докладнiше
Отримай свою програму харчування онлайн