Медичний дієтологічний центр здоров'я та смачної дієти

Терапевт

Послаблений імунітет, часті простудні захворювання, погане самопочуття, порушення обміну речовин, проблеми зі шкірою, поява зайвих кілограмів або, навпаки, «дефіцит» ваги, а також наявність інших симптомів, що викликають занепокоєння, – все це проблеми, які можуть привести Вас на прийом до дієтолога-терапевта. Саме він може провести повну діагностику Вашого організму та знайти причину порушень у його роботі.

Завдання дієтолога-терапевта – оцінка стану здоров’я пацієнта, виявлення можливих захворювань та з’ясування причин виникнення проблем із вагою.

Завдяки сучасному обладнанню в «Дієт Центрі», клініці доктора Бровко з використанням біоімпедансної діагностики можна визначити співвідношення в організмі жирової, м’язової маси та води, а за допомогою метаболічного аналізатора – швидкість обміну речовин. На базі клініки можна зробити розгорнутий аналіз крові, встановити рівень холестерину та глюкози. Детальне діагностування допоможе фахівцеві виявити причину нездужання та проблему зі здоров’ям пацієнта.

Спираючись на результати аналізів, попередньо ознайомившись зі способом життя та звичками пацієнта, його режимом, раціоном харчування, враховуючи загальне самопочуття та скарги, виявивши причину розладу у роботі організму, дієтолог-терапевт призначає пацієнтові необхідне комплексне лікування. Це, в першу чергу, – дієтотерапія.

Розуміючи причину виникнення проблем зі здоров’ям, яка спровокувала появу зайвих кілограмів, можна поступово привести вагу до норми, використовуючи для цього систему здорового харчування. Лікар визначає для пацієнта індивідуальну дієту, яка сприятиме загальному оздоровленню організму та відкоригує вагу.

Спеціалізація дієтолога-терапевта полягає в підборі правильного харчування, відповідно до стану здоров’я пацієнта, усунення хворобливої симптоматики та внутрішнього дискомфорту. Дотримання всіх рекомендацій спеціаліста призведе до вирішення проблеми із зайвою вагою та поліпшенню самопочуття. При необхідності дієтолог-терапевт призначає пацієнтові медикаментозне лікування.

Відвідування даного фахівця рекомендоване пацієнтам з ослабленим імунітетом, які схильні до різних захворювань, відчувають нездужання, загальну слабкість, мають хронічні недуги або явно виражені симптоми, які свідчать про наявність будь-якого захворювання.

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (Пока оценок нет)
Loading...
Задати питання менеджеру
Введіть своє ім'я та номер телефону і
ми зв'яжемося з Вами найближчим часом!
Задати питання менеджеру
Введіть своє ім'я та номер телефону і
ми зв'яжемося з Вами найближчим часом!
Отримай свою програму харчування онлайн Докладнiше
Отримай свою програму харчування онлайн