Медичний дієтологічний центр здоров'я та смачної дієти

Спортивний лікар

Інтенсивні фізичні навантаження вимагають від спортсмена багато сил та енергії. Для того, щоб їх ресурс був невичерпним, щоб заняття спортом приносили тільки користь, необхідно дотримуватися правил здорового харчування. Які продукти мають найбільшу енергетичну цінність, багаті вітамінами та необхідними для організму спортсмена мікроелементами? Якого режиму харчування необхідно дотримуватись для підвищення спортивних здібностей та витривалості організму? Які продукти можна поєднувати між собою та як правильно це робити? Якої системи харчування необхідно дотримуватись у період реабілітації? – Відповіді на всі ці та інші питання може дати дієтолог-спортивний лікар «Дієт Центру».

Це фахівець, який проведе обстеження та діагностику організму пацієнта, визначить допустимі фізичні норми навантаження та складе індивідуальну систему харчування, залежно від потреб організму. При розробці індивідуальної дієти фахівець враховує цілі клієнта: досягнення висот у спортивній кар’єрі, поліпшення стану здоров’я та корекція фігури за допомогою фітнесу або іншого виду спорту.

Рекомендації цього фахівця стануть корисними не тільки професійним спортсменам, а й людям, які ведуть активний спосіб життя, займаються спортом не заради отримання винагород та титулів, а які піклуються про своє здоров’я.

Тому, при фізичних навантаженнях, необхідно дотримуватись балансу між споживанням та витратою енергії. Це необхідно для гарного самопочуття, високої працездатності та як профілактична міра різним захворюванням.

Дієтолог-спортивний лікар розробляє спеціальні оздоровчі програми, програми харчування та занять спортом для людей у реабілітаційний період після отриманих травм. Цей період потребує серйозного ставлення до підбору продуктів харчування та вибору допустимих фізичних навантажень, які сприятимуть швидкому та повному відновленню організму. Спеціалізація дієтолога-спортивного лікаря полягає і в практичних рекомендаціях щодо здорового збалансованого харчування для людей, які тільки приступають до занять спортом та не знають можливостей свого організму, з якими навантаженнями він може впоратись та наскільки є витривалим.

Намагаючист швидко отримати результат, ми доводимо себе до знемоги споривними навантаженнями, що зрештою, не дає жодного результату, а у гіршому випадку, провокує загострення хронічних захворювань. Щоб уникнути цього, перш ніж проводити спортивні експерименти над собою, необхідно отримати консультацію досвідченого фахівця, пройти діагностику та виключити наявність серйозних захворювань, при яких інтенсивні навантаження протипоказані. А також розробити індивідуальне меню та комплекс фізичних вправ, які будуть всіляко сприяти досягненню поставленої мети.

Відвідування цього фахівця рекомендоване професійним спортсменам, які прагнуть досягти високих результатів, або ж у реабілітаційний посттравматичний період; для спортсменів-новачків, які активно займаються спортом або фітнесом для підтримки гарної фізичної форми; для людей, що мають обмеження у фізичних навантаженнях через серйозні травми або хронічні захворювання, а також для тих, хто веде активний спосіб життя, уважно стежить за своїм здоров’ям та хоче зберегти молодість та красу на довгі роки.

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (Пока оценок нет)
Loading...
Задати питання менеджеру
Введіть своє ім'я та номер телефону і
ми зв'яжемося з Вами найближчим часом!
Задати питання менеджеру
Введіть своє ім'я та номер телефону і
ми зв'яжемося з Вами найближчим часом!
Отримай свою програму харчування онлайн Докладнiше
Отримай свою програму харчування онлайн