Медичний дієтологічний центр здоров'я та смачної дієти

Психолог

Невпевненість у своїх силах, невміння приймати важливі рішення, неготовність змінити себе та своє життя на краще, внутрішня скутість, негативне мислення, яке супроводжується постійними сумнівами: «Може, не треба? А, раптом, нічого не вийде?!», нелюбов до себе, комплекси, які з кожним днем все більше руйнують віру у себе – всі ці причини психологічного характеру зупиняють людину, не дають їй впевнено крокувати по життю, бути щасливою та радісною. А для тих, кому перепоною стає ще і зайва вага, всі ці причини не дають зробити важливий крок – розпочати здоровий спосіб життя, де вже не має місця сумнівам, комплексам та зайвим кілограмам.

Спеціалізація психолога полягає в наданні психологічної допомоги та підтримки пацієнта на будь-яких життєвих етапах і в будь-яких ситуаціях. І у випадку, коли мова йде про прийняття рішень – почати боротися із зайвою вагою, змінити якість життя та здоров’я, завданням психолога є підтримка клієнта на шляху до успіху, допомога йому розібратися із внутрішніми переживаннями та сумнівами.

Перехід до здорового способу життя – непросте рішення: відмова від улюбленої, але некорисної їжі, зміна режиму та раціону харчування – часом, це виявляється під силу не кожному. Хоча, насправді, людина просто не знає можливостей свого організму.

Тому, завданням психолога стає допомога клієнту впоратися з усіма внутрішніми бар’єрами, які заважають йому усвідомити, що колишній спосіб життя буде й далі підривати його здоров’я, якщо не робити спроб змінити ситуацію. Підтримка кваліфікованого психолога є важливою на шляху до самовдосконалення, де можуть виникнути труднощі з переходом та адаптацією до правильного способу життя та здорового збалансованого харчування.

Поради фахівця допоможуть подолати шкідливі харчові звички, побороти в собі неконтрольовану тягу до їжі, по-новому подивитись на систему харчування, повірити в те, що бажаний результат можна досягти, достатньо лише розпочати рух у правильному напрямку та отримувати від цього процесу задоволення.

Якщо неконтрольований набір маси тіла не пов’язано із проблемами здоров’я, розвитком хронічних захворювань, то причина появи зайвої ваги у психологічному стані людини. Тому, перед психологом стоїть складне завдання – виявити цю причину та допомогти ліквідувати її.

Кваліфікований фахівець «Дієт Центру» допоможе Вам усвідомити всі переваги здорового способу життя. Завдяки психологічній підтримці, можна легко розпрощатися зі звичками «заїдати» стресові ситуації, перестати використовувати їжу як антидепресант. В результаті чого Ви зможете не просто схуднути, а позбутися внутрішнього дискомфорту, який заважав Вам знайти гармонію та душевну рівновагу.

Психолог навчить Вас не відкладати важливі справи на завтра, не пасувати перед труднощами, бути впевненим у собі та наполегливо домагатися поставленої мети. Поради психолога допоможуть з легкістю адаптуватися до системи здорового, збалансованого харчування та зберегти досягнутий результат на довгі роки.

Відвідування психолога рекомендовано людям будь-якої вікової категорії, що відчувають внутрішній дискомфорт, яким важко приймати рішення та розпочати активні дії; людям, яким не достатньо мотивації, щоб змінити своє життя, навіть тоді, коли їх здоров’я знаходиться під загрозою. Психологічна підтримка допоможе впоратись з усіма проблемами та негараздами, повірити в себе, полюбити себе та почати отримувати задоволення від життя.

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (Пока оценок нет)
Loading...
Задати питання менеджеру
Введіть своє ім'я та номер телефону і
ми зв'яжемося з Вами найближчим часом!
Задати питання менеджеру
Введіть своє ім'я та номер телефону і
ми зв'яжемося з Вами найближчим часом!
Отримай свою програму харчування онлайн Докладнiше
Отримай свою програму харчування онлайн