Медичний дієтологічний центр здоров'я та смачної дієти

Педіатр

Яким має бути харчування дитини, щоб зростаючий організм правильно розвивався, імунітет був міцним та захищеним від впливу зовнішніх факторів, стійким перед різними захворюваннями? Це питання цікавить усіх батьків без винятку.

Часом дорослі, не усвідомлюючи того, що дійсно необхідне дитячому організму, завдають шкоди своїй дитині, надмірно перегодовуючи її або змушуючи їсти корисну, як на їх думку, їжу. Чи, навпаки, надаючи повну свободу у виборі, потураючи всім примхам та дитячим «слабкостям», думаючи при цьому, що таким чином вони проявляють свою любов, увагу та турботу про дитину.

Важливо розуміти, що здоров’я дитини багато в чому залежить від його щоденного раціону харчування. Якщо воно буде повноцінним, збалансованим, багатим вітамінами та мікроелементами, вірусам та інфекціям буде значно складніше подолати захисні функції організму, при цьому, по мірі зростання, дитина не буде стикатися з різними захворюваннями, розвиток яких прямо пов’язаний із неправильним харчуванням.

Консультація дієтолога-педіатра необхідна на всіх етапах розвитку дитини, починаючи з періоду формування дитячого організму та до повного його дозрівання.

Тому дбати про здоров’я малюка необхідно ще до його народження.

Дієтолог-педіатр складає щоденний раціон харчування майбутньої матері таким чином, щоб малюк отримував усі необхідні корисні речовини та народився на світ міцним і здоровим. Перші півроку життя дитина харчується виключно молоком матері. В цей період, як ніколи, важливим є її раціон харчування. Що їсть мама, то із молока надходить до організму дитини.

Дієтолог-педіатр підбирає для матері в період лактації спеціальну систему харчування, яка включає у себе всі корисні інгредієнти, які є необхідними для дитини, щоб запобігти появі коліків, розладу шлунку, алергічних реакцій та інших нездужань в дитячому організмі.

Спеціаліст «Дієт Центру» розробляє індивідуальний графік введення до раціону харчування малюка додаткових інгредієнтів – “прикорму”, для того, щоб система травлення малюка поступово адаптувалась до різноманітної їжі.

Спеціалізація дієтолога-педіатра полягає у формуванні правильної культури харчування у дітей різного віку.

У випадку наявності у дитини дошкільного/шкільного віку надмірної ваги, лікар складе індивідуальну програму харчування таким чином, щоб процес схуднення був максимально комфортним, без психологічних напружень та навантажень. Якщо, навпаки, існує проблема недобору ваги, фахівець запропонує програму з її корекції до необхідної норми, яку встановлять за допомогою сучасного обладнання у «Дієт Центрі».

Дитячий організм дуже чутливий до всіх змін, тому, перш ніж запропонувати новий раціон, дієтолог-педіатр повинен провести детальне обстеження з метою виявлення та ліквідації причин появи проблем із вагою, зниження або підвищення апетиту.

Завдання дієтолога-педіатра – зробити процес корекції ваги для дитини легким, як фізично, так і психологічно.

Відвідування цього фахівця рекомендоване батькам, які піклуються про здоров’я своєї дитини на всіх етапах її розвитку та дбають про те, щоб їх малюк був здоровим та міцним.

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (Пока оценок нет)
Loading...
Задати питання менеджеру
Введіть своє ім'я та номер телефону і
ми зв'яжемося з Вами найближчим часом!
Задати питання менеджеру
Введіть своє ім'я та номер телефону і
ми зв'яжемося з Вами найближчим часом!
Отримай свою програму харчування онлайн Докладнiше
Отримай свою програму харчування онлайн