Медичний дієтологічний центр здоров'я та смачної дієти

Гастроентеролог

Неправильне харчування, недотримання режиму прийому їжі, генетична схильність – все це може спровокувати розвиток захворювань шлунково-кишкового тракту.

Наявність таких симптомів, як печіння в області черевної порожнини, тяжкість після прийому їжі, печія, нудота, внутрішній дискомфорт можуть свідчити про захворювання системи травлення, що, в свою чергу, може стати причиною появи проблем зі стабільністю нормальної маси тіла.

Дієтолог-гастроентеролог – фахівець, який може виявити наявність патології шлунково-кишкового тракту. Після огляду пацієнта, врахувавши усі його скарги та загальний стан самопочуття, керуючись результатами аналізів, отриманих при проведенні медичного обстеження, лікар визначає причину виникнення хворобливих симптомів та стадію розвитку захворювання.

Спеціалізація дієтолога-гастроентеролога полягає в тому, щоб надати оцінку стану шлунково-кишкового тракту пацієнта та рекомендації, як подолати недугу. За необхідністю спеціаліст призначає медикаментозне лікування. Для більш ефективного лікування дієтолог-гастроентеролог складає для пацієнта індивідуальну лікувальну дієту, враховуючи стан організму та характер захворювання.

Кваліфікований фахівець «Дієт Центру», Клініки доктора Бровко надасть рекомендації, як правильно харчуватись, щоб система травлення працювала злагоджено та не справляла негативного впливу на роботу всього організму. Курс дієтотерапії допоможе боротися із хворобою та її симптомами з мінімальними медикаментозними призначеннями, а можливо, й виключно дієтотерапією.

Відвідування цього фахівця рекомендоване пацієнтам із захворюваннями органів шлунково-кишкового тракту, а також для людей, що мають певну симптоматику, яка свідчить про порушення роботи системи травлення.

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (Пока оценок нет)
Loading...
Задати питання менеджеру
Введіть своє ім'я та номер телефону і
ми зв'яжемося з Вами найближчим часом!
Задати питання менеджеру
Введіть своє ім'я та номер телефону і
ми зв'яжемося з Вами найближчим часом!
Отримай свою програму харчування онлайн Докладнiше
Отримай свою програму харчування онлайн