Медичний дієтологічний центр здоров'я та смачної дієти

Ендокринолог

Вплив шкідливих факторів навколишнього середовища, неправильне харчування, дефіцит йоду в організмі, емоційні розлади та стреси – все це може негативно впливати на роботу ендокринної системи.

В результаті чого, в організмі можуть розвиватись захворювання щитовидної залози, гормональні порушення, аж до безпліддя, цукровий діабет та інші, не менш серйозні патології, які, у свою чергу, можуть спровокувати появу надлишкової маси тіла.

Зіткнувшись із такою проблемою, найчастіше більшість людей починає безуспішну боротьбу із зайвими кілограмами, залишаючи без уваги іншу симптоматику, яка свідчить про наявність серйозного системного захворювання. Тому, перш ніж боротися із наслідками (надмірною вагою), необхідно виявити причини порушення роботи організму. На допомогу у цьому прийде дієтолог-ендокринолог.

Це фахівець, діяльність якого спрямована на діагностування, запобігання ризику розвитку та лікування ендокринних захворювань. Після огляду пацієнта, переглянувши результати аналізів, отриманих при проведенні повного медичного обстеження, ознайомившись із харчовою поведінкою та режимом вживання їжі, а також враховуючи загальне самопочуття та скарги пацієнта, дієтолог-ендокринолог надає висновок про наявність або відсутність того чи іншого ендокринного захворювання та стадію його розвитку.

Щитовидна залоза виконує функцію «диригента» в організмі людини. І від того, який ритм вона задає, залежить робота усіх органів. Тому основною метою дієтолога-ендокринолога є нормалізація стану щитовидної залози та усунення негативних наслідків її неправильного функціонування.
Спеціалізація дієтолога-ендокринолога полягає в успішному лікуванні порушень роботи ендокринної системи, підборі індивідуальної програми з корекції ваги пацієнта.
Завдання, яке стоїть перед фахівцем «Дієт Центру» – це допомога пацієнту худнути правильно та без ризику, враховуючи особливості стану здоров’я та ендокринні патології.

Тому, лікар-дієтолог розробляє для пацієнта індивідуальну комплексну програму харчування, дотримуючись якої можна відновити здорову діяльність ендокринної системи та позбутись надмірної ваги. За необхідності дієтолог-ендокринолог призначає медикаментозне лікування для корекції рівня гормонів щитовидної залози.

Відвідування цього фахівця рекомендоване пацієнтам, які зіткнулись із захворюваннями ендокринної системи, у яких можливе значне збільшення щитовидної залози, її гіпер- або гіпофункція, вузлове утворення чи інші ендокринні патології, які можуть привести до гормональних змін в організмі та неконтрольованого набору маси тіла.

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (Пока оценок нет)
Loading...
Задати питання менеджеру
Введіть своє ім'я та номер телефону і
ми зв'яжемося з Вами найближчим часом!
Задати питання менеджеру
Введіть своє ім'я та номер телефону і
ми зв'яжемося з Вами найближчим часом!
Отримай свою програму харчування онлайн Докладнiше
Отримай свою програму харчування онлайн