Медичний дієтологічний центр здоров'я та смачної дієти

Дієтолог

В Україні професія лікар-дієтолог з’явилась порівняно недавно. У радянській медицині лікар-дієтолог швидше супроводжував процес лікування пацієнта, складаючи дієтичне меню. Як правило, рекомендації надавалися один раз та не враховували індивідуальних особливостей пацієнта.

Сьогодні дієтологія – це наука про правильне харчування людини, яке є основою здорового способу життя та гарного самопочуття. Лікар-дієтолог володіє знаннями про організм людини, склад продуктів, які впливають на функціонування органів та загальний стан здоров’я пацієнта.

Дієтолог підбирає для кожного пацієнта індивідуальну програму та розробляє раціон, який підходить саме йому. Протягом усього курсу лікування дієтолог супроводжує та консультує пацієнта, стежить за зміною ваги та обсягів, при необхідності коригує програму, підтримує пацієнта на шляху до досягнення результату.

Дієтолог – Ваш партнер на шляху до здорового способу життя. Ніякі “зоряні дієти” з інтернету не допоможуть Вам досягти такого результату, як після індивідуальної консультації у кваліфікованого та досвідченого фахівця.Лікар-дієтолог допоможе не лише схуднути, але й оздоровитись. Лікарі «Дієт Центру» не тільки розробляють індивідуальні раціони, вони знайомлять пацієнтів із культурою правильного харчування. Як наслідок, отримані результати зберігаються на довгі роки та пацієнти мають змогу самостійно регулювати власне самопочуття та контролювати вагу.

Задать вопрос менеджеру
Введіть своє ім'я та номер телефону і
ми зв'яжемося з Вами найближчим часом!
Задать вопрос менеджеру
Введіть своє ім'я та номер телефону і
ми зв'яжемося з Вами найближчим часом!