Медичний дієтологічний центр здоров'я та смачної дієти

Дієтолог

Хто такий лікар-дієтолог і коли варто звертатися до фахівця з харчування?


Якість нашого харчування багато в чому визначає якість нашого життя і здоров’я. Тому сьогодні все більше людей приходить до розуміння того, що для усвідомленого управління ресурсами свого організму потрібен дієтолог – фахівець з питань харчування і здорового способу життя. Для цього має сенс знайти особистого дієтолога, який, з огляду на ваш стан здоров’я та індивідуальні особливості, допоможе підібрати оптимальний раціон для досягнення ваших цілей.

Хто ж такий дієтолог, і якими питаннями він займається?

Дієтолог – це фахівець з вищою медичною освітою, який володіє поглибленими знаннями в сфері фізіології, нутриціології, професійними навичками щодо формування індивідуального раціону для конкретних цілей і завдань: оздоровлення, омолодження, корекція ваги, вирішення естетичних проблем тіла чи поліпшення результатів у спорті.

Склад продуктів, особливо їх поєднання, приготування і вживання, вплив типу і режиму харчування на внутрішні процеси організму – це лише невелика частина тих чинників, які необхідно враховувати при розробці плану харчування.

Неможливо скласти «універсальне меню», яке буде однаково корисне всім. Кожна людина унікальна, тому і меню повинно бути персонально підібране, з урахуванням особливостей організму, стану здоров’я, способу життя, звичок в харчуванні та інших факторів. Саме цим займається фахівець дієтолог.

Лікар-дієтолог розробляє збалансований раціон, який буде забезпечувати ваш організм всіма необхідними поживними речовинами: мікро- і макронутрієнтами.

Лікар-дієтолог володіє необхідними знаннями з фізіології людини і нутриціології.

Будь-який продукт харчування являє собою складний набір нутрієнтів, кожен з яких виконує свою функцію і певним чином впливає на організм. Так, склад і характер вашого харчування багато в чому визначає ваш рівень енергії, стан здоров’я, зовнішній вигляд, самопочуття і навіть настрій.

Кваліфікація лікаря-дієтолога дозволяє враховувати всі характеристики продуктів і складати індивідуальний раціон з урахуванням особливостей пацієнта: віку, статі, початкової ваги, спадковості, стану здоров’я, гормонального статусу, наявності хронічних захворювань, способу життя, рівня фізичної активності, стресу, особливостей харчової поведінки і ряду інших факторів.

Найчастіше до дієтолога звертаються як до фахівця, який розробить програму зниження ваги і меню для схуднення. Однак, може бути і зворотна потреба – набору ваги. Формування раціону, для набору необхідних кілограмів також компетенція професійного дієтолога.

 Ще одне затребуваний напрямок діяльності дієтолога – підбір лікувальної дієти. Такий план харчування може використовуватися як самостійний вид терапії або в поєднанні з медикаментозним лікуванням. Існує цілий ряд патологій (перш за все, це стосується захворювань шлунково-кишкового тракту, серця і судин, видільної системи і деяких гормональних порушень), при яких дотримання спеціальної дієти – обов’язкова умова одужання. В інших же випадках – лікувальна дієта допомагає поліпшити динаміку одужання, підвищити ефективність терапії, скоротити період відновлення і знизити дозування медикаментозних препаратів.

Кожен ваш прийом їжі може бути не тільки смачним, але і максимально корисним і при цьому допомагати досягати ваших цілей. Але щоб це було дійсно так, необхідно знайти грамотного дієтолога, який допоможе підібрати персональний раціон, що забезпечує всі потреби організму і досягнення потрібного вам результату.

У медичних дієтологічних центрах здоров’я і смачної дієти DietCenter клініки доктора Бровко Д.О. на основі науково розроблених програм харчування для вас складуть персональне меню з урахуванням ваших особливостей і потреб вашого організму. У DietCenter ви можете звернутися до дієтолога в Києві, Дніпрі та інших містах (філії працюють в 10 містах України, детальніше в розділі контакты). 

Крім того, в рамках спеціально розробленої программы «Дистанционная» ви можете працювати з дієтологом онлайн, через скайп або будь-яким іншим зручним засобом зв’язку, отримуючи консультацію дієтолога і професійні рекомендації щодо харчування, не виходячи з дому.

Для вирішення безлічі завдань, які здатна вирішувати дієтологія, застосовуються знання лікарів – дієтологів різних спеціалізацій.

Фахівці дієтологи, які працюють в DietCenter:

 

Які послуги дієтолога ви можете отримати в DietCenter:

Фахівці DietCenter розробляють дієтологічні програми з урахуванням індивідуальних даних, під різні завдання і цілі:

Ви можете записатися на прийом до дієтолога і отримати докладну консультацію. Під час прийому дієтолога зможете поставити питання про причини порушення обміну речовин, надмірну вагу, необхідні дослідження, отримати рекомендації щодо режиму і раціону харчування, корекції способу життя, підбору продуктів, їх поєднання, здорові способи приготування їжі та ін.

Ви отримаєте повноцінну допомогу дієтолога, яка почнеться з пошуку причин проблем з вагою і здоров’ям, проведення діагностики, вивчення інформації про ваш стан здоров’я і особливості харчування, при необхідності будуть призначені додаткові дослідження. Це дозволить виявити причини надмірної ваги і розробити індивідуальний раціон. У вас буде персональний дієтолог, який буде знати ваші особливості, контролювати зміни в стані здоров’я і самопочутті в процесі дієтотерапії, при необхідності коригувати призначення і план харчування.

Консультацію дієтолога можна отримати онлайн, перебуваючи в будь-якій точці планети, де є засоби зв’язку. Такий формат спілкування має рівноцінну ефективість, як і спілкування «вживу» і дає можливість отримувати повноцінний комплекс послуг, де б ви не знаходилися.

Дізнатися, скільки коштують послуги дієтолога, можна, зателефонувавши за телефонами в контакт центр або переглянути основні ціни на послуги дієтолога в розділі Правила предоставления услуг.

Як складається індивідуальне меню

На основі отриманих даних і результатів досліджень лікар-дієтолог розробить програму, складе для вас індивідуальне меню із врахуванням ваших потреб і цілей: чи то оздоровче, чи лікувальне харчування, програма схуднення, спортивний раціон і т. д.

Виходячи з ваших індивідуальних даних і побажань, фахівцяі DietCenter розроблятимуть меню на кожен день і на кожний прийом їжі з зазначенням конкретних страв і продуктів, об’єму (ваги) порцій.

При підборі персонального меню для схуднення обов’язково будуть враховані ваші харчові вподобання, в меню будуть звичні для вас продукти. Ваша дієта буде смачною, комфортною та ефективною.

Дієти за всіма цільовими напрямками розробляються індивідуально, щоб забезпечити ефективність, адаптивність плану харчування, щоб досягти бажаних результатів в оздоровленні, омолодженні, спорті та інших сферах.

Приклад меню для схуднення:

_________

________

Додавання на вибір:

  1. 300 г фруктів і ягід;
  2. 2 келихи вина;
  3. велика порція свіжих овочів з йогуртовим соусом;
  4. 3 цукерки пташине молоко.

Потрібна допомога дієтолога? Запишіться на консультацію дієтолога прямо зараз!

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (2 оценок, среднее: 5,00 из 5)
Loading...
Задати питання менеджеру
Введіть своє ім'я та номер телефону і
ми зв'яжемося з Вами найближчим часом!
Задати питання менеджеру
Введіть своє ім'я та номер телефону і
ми зв'яжемося з Вами найближчим часом!
Отримай свою програму харчування онлайн Докладнiше
Отримай свою програму харчування онлайн