Медичний дієтологічний центр здоров'я та смачної дієти

Метод Бровко

Бровко Д.А

 «DietCenter – це ліцензовані медичні заклади, що працюють в рамках сучасної медичної науки. У нашому штаті лікарі різного профілю, що володіють знаннями для комплексного вирішення проблем надмірної ваги, проведення обстежень і лікування супутніх захворювань.

Наші фахівці працюють з пацієнтами індивідуально. У нас немає групових занять, ми не займаємося кодуванням, «зомбування» і «танцями з бубоном». Ми не застосовуємо експериментальні препарати, БАДи для схуднення і виснажливі тренування.

Ми ЛІКАРІ і ми ЛІКУЄМО людей від надмірної ваги, знаходячи і усуваючи причину її розвитку».

 

Програма корекції ваги розробляється індивідуально, враховуючи особливості і стан здоров’я людини.

Методика дає ефективний і тривалий результат, оскільки дія направлена на причини проблем з вагою.

 

  1. Гендерні відмінності

При розробці програми зниження ваги необхідно застосовувати різні підходи для жінок і чоловіків. Численні дослідження показали, що методи, які працюють для чоловіків, з їх специфічною фізіологією, розташуванням жирових відкладень, витратою енергії і т. д, не працюють для жінок.

Потрібно брати до уваги безліч чинників, специфіку жіночої та чоловічої фізіології. Наприклад, для жінок гормональні зміни протягом циклу, від яких залежить, з яких, переважно, джерел, організм витрачає енергію – вуглеводів або жирів.

Гормональний статус у цілому буде мати велике значення.

Так жінок умовно можна віднести до основних гормональних типів: такі, що приймають контрацептиви, з полікістозом яєчників / гіперандрогенізмом, в перед- або постменопаузі і т. д. – в кожному випадку підхід буде відрізнятися.

  1. Вікові зміни

Кожна вікова група має свої особливості. Швидкість метаболізму, стан ендокринної системи, стан системи травлення будуть відмінними в різні вікові періоди.

  1. Особливості конституції і розподілу жирової тканини

Ожиріння є не стільки фактором ризику, скільки самостійним хронічним захворюванням з високим ризиком серцево-судинних, метаболічних та інших ускладнень.

Різні поєднання підшкірного і вісцерального ожиріння можуть призвести до різних ризиків ускладнень.

Зміст жирового компонента тіла і особливості розподілу підшкірно-жирової клітковини в залежності від конституціональної приналежності, також є важливим критерієм для формування індивідуальної дієтичної моделі.

Конституціональна приналежність досить динамічна, залежить від багатьох факторів (вік, стать, раса, екологічні та інших особливостей).

  1. Особливості гормонального фону і супутні захворювання


Відновлення метаболізму, викликаного гормональними порушеннями, що призвели до надмірної ваги.

Основне завдання – вилікувати або взяти під контроль захворювання, що впливають на обмінні процеси. Кожному пацієнту допомагають вирішити проблему кілька фахівців клініки. Якщо, наприклад, зайва вага викликаний гормональним дисбалансом, до формування програми лікування буде підключений ендокринолог, при наявності психологічних причин набору ваги знадобляться консультації психолога.

Це ефективний підхід, адже пацієнт отримує не тільки загальні рекомендації, а й конкретну допомогу від фахівця в аспектах, за якими виявлені проблеми.

  1. Особливості харчової поведінки


Діагностика порушень і відновлення здорової харчової поведінки.

Більше 90% пацієнтів з надмірною вагою мають порушення харчової поведінки. Найбільш часто відбувається гіпертрофоване збільшення раціону, виробляється залежність, з посиленням якої відбувається порушення регуляції харчового центру, що призводить до неадекватної стимуляції почуття голоду.

Позбутися від звички «заїдати» проблеми, навчитися контролювати свої бажання і імпульси, відрізняти емоційний голод від фізичного, усвідомлено ставитися до їжі – важливі завдання для успішної нормалізації ваги.

  1. Врахування «Адаптивного компонента»

Існує поняття «адаптивний компонент зниження швидкості обміну речовин» (adaptive component of metabolic rate reduction), при якому значно знижується або зупиняється зниження ваги. При незбалансованому або непрофесійному схудненні людина обов’язково зіткнеться з цією проблемою.

Обумовлено це, як правило, гормональною відповіддю: падінням лептину, зниженням рівня тироїдних гормонів (перетворення Т4 в Т3 на дієті зводиться нанівець), також впливає зниження активності симпатичної нервової системи.

Лікар відстежує ці процеси і в міру необхідності вносить зміни в програму.

  1. Індивідуальний підхід і комфортність раціону

Для багатьох наших пацієнтів стає «відкриттям», що для схуднення і підтримки здорової ваги зовсім не обов’язково розлучатися з улюбленою їжею і заняттями, тримати себе в суворих рамках і фанатично рахувати калорії.

Дієта повинна бути не тільки ефективною, але і комфортною, легко вбудовуватися в повсякденне життя.

Раціон харчування для схуднення максимально персоніфікований: може бути білковим або вегетаріанським, буде враховувати індивідуальні непереносимості (глютенова, лактозна і т. д.), алергії; адаптуватися під особливості життєвого періоду (вагітність, годування груддю), графік роботи / школу / інститут, можливості харчування в офісі, у відпустці, відрядженні.

Враховується рівень фізичної активності, режим занять спортом і тренувань. Особливості сімейного харчування, сезонні продукти, святкове меню і заходи також можуть бути враховані в плані харчування.

Беруться до уваги зміни в організмі під час курсу дієтотерапії, результати діагностики, самопочуття і динаміка зниження ваги.

Завдяки цьому створюються ефективні і безпечні програми корекції ваги, які підходять людям різного віку, з різними особливостями організму, забезпечуючи можливість худнути без голоду і стресу.

  1. Стабілізація ваги

Важливо не тільки створити ефективну програму зниження ваги, але і домогтися, щоб вага не повернулася після завершення курсу – для цього створено програму «Стабілізація результату». На цьому етапі відбувається процес адаптації обміну речовин, доктор допомагає навчитися самостійно складати раціон для збереження стрункості.

  1. Підтримка результату

Ми підтримуємо своїх пацієнтів і після завершення курсу дієтотерапії. Для збереження результату і підтримки пацієнтів при переході на самостійне харчування розроблена програма «Підтримка результату», яка дозволяє знизити ризик повторного набору ваги, зберігати мотивацію і усвідомленість в питаннях харчування.

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (1 оценок, среднее: 5,00 из 5)
Loading...
Задати питання менеджеру
Введіть своє ім'я та номер телефону і
ми зв'яжемося з Вами найближчим часом!
Задати питання менеджеру
Введіть своє ім'я та номер телефону і
ми зв'яжемося з Вами найближчим часом!
Отримай свою програму харчування онлайн Докладнiше
Отримай свою програму харчування онлайн