Медичний дієтологічний центр здоров'я та смачної дієти

Дієтолог в місті Запоріжжя

Дієтологічне супровід корекції ваги і оздоровлення з підбором персональної системи харчування
  • Комплексна діагностика проблем ваги
  • Підтримка лікаря дієтолога на кожному етапі
  • Персональні рекомендації щодо харчування та способу життя для дорослих і дітей

Якщо ви хочете отримати якісні результати в схудненні, корекції фігури і оздоровленні – найефективніший спосіб це зробити – звернутися до професійних знань і досвіду, яким володіє дієтолог.

Запоріжжя – одне з міст, в якому представлена клініка дієтології DietCenter. У нашій клініці ви можете пройти комплексну діагностику, отримати консультацію та персональну систему харчування, розроблену дієтологами Запоріжжя.


3 причини, чому нам довіряють:


Короткий опис компанії

Підвищення якості життя і поліпшення здоров’я через побудову індивідуальної системи харчування – пріоритет роботи DietCenter. Медичний підхід дозволяє нам знаходити ефективні рішення для найрізноманітніших завдань. У нашому центрі ви отримаєте повний комплекс дієтологічних послуг: діагностику, розробку і корекцію системи харчування, контроль прогресу в схудненні і оздоровленні, стабілізацію ваших результатів.

Методика DietCenter

Фахівці DietCenter працюють за методикою наукового керівника Бровко Д. О. Авторський метод передбачає індивідуальний підхід, роботу з причинами проблеми, максимальний комфорт і гнучкість дієти.

При розробці вашого плану харчування обов’язково враховуються:


Послуги дієтолога

Лікар-дієтолог – це персональний консультант з харчування, партнер в роботі над вашим здоров’ям і зовнішнім виглядом. Такий фахівець володіє достатніми знаннями і навичками для визначення причини проблем з вагою і здоров’ям, розробки персонального меню і рекомендацій. Лікар здійснює контроль динаміки показників вашого організму і коригує програму харчування.


Як проходить консультація

На першому візиті в клініці Запоріжжя дієтолог оцінює дані діагностики, вивчає інформацію про ваше здоров’я, індивідуальні особливості та вподобання.

На консультації дієтолога в Запоріжжі фахівець допоможе вам визначити цілі дієтотерапії і способи їх досягнення. Лікар відповість на ваші питання і дасть поради щодо вибору продуктів, способів приготування страв, організації харчування і т. ін.

Після прийому ви отримуєте персональне меню від дієтолога-нутриціолога.


Дієтолог в місті Запоріжжя веде прийоми в клініці і дистанційно. Лікар проводить діагностику, вивчає показники вашого поточного стану здоров’я і особливості способу життя, відповідає на питання по здоров’ю і харчуванню. Після консультації може бути складений ваш персональний раціон.

Результати досліджень дають об’єктивні дані про стан здоров’я, що допомагає лікареві правильно оцінити ситуацію і підібрати оптимальні рішення. Чим більше інформації про ваш організм отримає дієтолог, тим ефективніше будуть його персональні рекомендації.

Ознайомитися з рекомендованим списком досліджень можна тут: Перелік необхідних аналізів.

У клініці лікаря Бровко ми розробляємо як лікувальні плани харчування, так і програми схуднення, в тому числі при різних захворюваннях. Дієтотерапія особливо ефективна при лікуванні захворювань шлунково-кишкового тракту, порушень обміну речовин, ожиріння різної природи, ендокринних патологій і гіпертонії.

Грамотна корекція раціону і консультації дієтолога допоможуть вирішити безліч завдань: зниження і набір ваги, робота з пропорціями тіла, лікування захворювань, оздоровлення дитячого меню, оптимізація тренувального процесу, підвищення продуктивності і т. д.

Ціна на послуги дієтолога в Запоріжжі залежить від:

  • формату послуги – разова консультація або комплекс послуг;
  • категорії програми харчування.

Актуальну вартість послуг дієтолога в Запоріжжі уточнюйте за телефонами контакт-центру або через Зворотній дзвінок.

Контакти
Адреса
вул. Яценко 6Б
Найближчі зупинки транспорту – Гагаріна, 5я міська лікарня (вхід в DietCenter, з боку вул. Перемоги).
Email

info-zaporozhie@dietcenter.com.ua

Графік роботи
Пн. вихідний
Вт. 09:00-18:00
Ср. 12:00-20:00
Чт. 08:00-16:00
Пт. 10:00-19:00
Сб. 09:00-18:00
Нд. вихідний
DietCenter
вул. Яценко 6Б 69000 Запоріжжя
+380675620515, info-zaporozhie@dietcenter.com.ua
Задати питання менеджеру
Введіть своє ім'я та номер телефону і
ми зв'яжемося з Вами найближчим часом!
Задати питання менеджеру
Введіть своє ім'я та номер телефону і
ми зв'яжемося з Вами найближчим часом!
Отримай свою програму харчування онлайн Докладнiше
Отримай свою програму харчування онлайн