Медичний дієтологічний центр здоров'я та смачної дієти

Дієтолог в місті Полтава

Підбір індивідуальної моделі харчування для корекції ваги та здоров’я
  • Виявлення і усунення причин проблем обміну речовин
  • Лікарський контроль на кожному етапі
  • Персональні програми харчування для дорослих та дітей

Якщо ви ставите питання про вибір дієти для ефективного і безпечного схуднення, набору ваги або оздоровлення – в цьому вам допоможе дієтолог.

Полтава – місто, в якому ви можете отримати повний дієтологічний супровід, звернувшись в профільну клініку дієтології DietCenter.

Діагностика причин проблем з вагою і здоров’ям, консультації фахівців з харчування, розробка індивідуальних раціонів, комплексні програми під контролем лікарів-дієтологів Полтави – ці та багато інших послуг ви можете отримати в нашій дієтологічної клініці.


3 причини, за якими нам довіряють:


Короткий опис компанії

Корекція ваги і здоров’я через підбір індивідуальної дієти – основна спеціалізація DietCenter. У нашому центрі консультують практикуючі лікарі різної спеціалізації, що дозволяє забезпечити якісний медичний підхід до вирішення проблем з вагою і здоров’ям різного рівня складності.

Методика DietCenter

Методика DietCenter розроблена науковим керівником Бровко Д.О. і заснована на індивідуальному підході, впливі на причини проблеми, комфорті дотримання рекомендацій дієтолога в повсякденному житті.

При складанні персонального меню фахівці DietCenter враховують:


Послуги дієтолога

Дієтолог – це лікар з поглибленими знаннями з дієтології, нутриціології, генетики харчування, механізмів метаболізму та харчової поведінки. Наші дієтологи в Полтаві консультують з питань харчування для схуднення, лікування, набору м’язової маси, підбору дитячого меню і т. д. У DietCenter ви отримуєте повний комплекс послуг дієтолога в Полтаві: діагностику, консультації, підбір індивідуального раціону, контроль динаміки змін.


Як проходить консультація

На першому прийомі в місті Полтава дієтолог допомагає вам визначити цілі і завдання дієтотерапії. Лікар проводить аналіз даних діагностики, вивчає інформацію про стан здоров’я, спосіб життя, харчові вподобання та інші особливості.

Під час консультації дієтологи Полтави дадуть відповіді на ваші питання, поради і рекомендації з організації харчування, фізичної активності, питного режиму.

На підставі даних, отриманих на первинному прийомі, нутриціолог може спланувати лікувальну програму і ваше персональне меню.


Дієтолог в місті Полтава проводить консультації в клініці та онлайн (відео консультації через скайп або телефон). Перший візит включає діагностику складу тіла і консультацію фахівця з харчування. За результатами первинного прийому дієтолога в Полтаві може бути складено ваше персональне меню.

Ефективність рекомендацій дієтолога багато в чому залежить від якості оцінки стану організму і його особливостей. Результати лабораторних досліджень дають лікаря об’єктивну інформацію про ваше здоров’я. Чим більше даних отримує дієтолог, тим ефективніше його рекомендації щодо вибору раціону і інших призначень.

Рекомендовані для прийому аналізи прописані тут: Перелік необхідних аналізів.

Фахівці клініки дієтології працюють з проблемами травлення, гормональними порушеннями, аутоімунними станами та іншими патологіями. У DietCenter ви можете отримати план лікувального харчування або програму корекції ваги з урахуванням стану здоров’я.

Послуги дієтолога Полтави будуть корисні дорослим і дітям для побудови персональної системи харчування, яка допоможе підтримувати вагу і здоров’я протягом всього життя. Нутриціолог виявить причини проблеми і складе раціон для корекції ваги і фігури, оптимізації тренувального процесу, лікування або оздоровлення.

Ціна на послуги дієтолога в Полтаві залежить від:

  • форми і обсягу послуг;
  • вибору програми харчування;
  • категорії дієтолога.

Детальніше про вартість послуг дієтолога в Полтаві ви можете дізнатися в контакт-центрі або через Зворотній дзвінок.


Контакти
Адреса

вул. Алмазна, 4

Email

info-poltava@dietcenter.com.ua

Графік роботи
Пн. вихідний
Вт. 08:00-18:00
Ср. 08:00-15:00
Чт. 11:00-19:00
Пт. 08:00-19:00
Сб. 09:00-16:00

Нд. вихідний

DietCenter
вул. Алмазна, 4 36000 Полтава
+380675620515, info-poltava@dietcenter.com.ua
Задати питання менеджеру
Введіть своє ім'я та номер телефону і
ми зв'яжемося з Вами найближчим часом!
Задати питання менеджеру
Введіть своє ім'я та номер телефону і
ми зв'яжемося з Вами найближчим часом!
Отримай свою програму харчування онлайн Докладнiше
Отримай свою програму харчування онлайн