Медичний дієтологічний центр здоров'я та смачної дієти

Дієтолог в місті Одеса

Дієтологічне супровід корекції ваги і оздоровлення з підбором персональної системи харчування
  • Комплексна діагностика проблем ваги
  • Підтримка лікаря дієтолога на кожному етапі
  • Персональні рекомендації щодо харчування та способу життя для дорослих і дітей
диетолог Одесса

Коли виникає необхідність знизити вагу і поліпшити самопочуття – один з найефективніших способів досягти цих цілей – допомога дієтолога. У місті Одеса таку допомогу вам готові надати фахівці нашої клініки дієтології DietCenter.

Чому варто звернутися саме до нас?


3 причини ефективності програм DietCenter:

  1. Об’єднання методик традиційної медицини і сучасної нутриціології для складання персональних раціонів.
  2. 18 років успішної практики в розробці індивідуальних програм і планів харчування для більш ніж 30 000 наших клієнтів в Україні та за її межами.
  3. Ми враховуємо ваші індивідуальні особливості, побажання і харчові вподобання, що забезпечує комфорт і адаптивність вашої дієти.

Короткий опис компанії

Складання персональних раціонів для нормалізації ваги, корекції фігури і лікувальних програм – основна компетенція DietCenter. Наші дієтологи в Одесі мають різну спеціалізацію. Прийоми в Одесі ведуть лікарі загальної практики і профільний фахівець – лікар-ендокринолог. При необхідності допомоги інших фахівців: гастроентеролог, психолог, дитячий лікар – такі консультації ви можете також отримати в нашій клініці через скайп. Медичний підхід до складання дієти забезпечує її безпеку і ефективність.

Методика DietCenter

Методика роботи нашої клініки дієтології розроблена її науковим керівником – лікарем Бровко Д. О. Індивідуальний підхід, турбота про здоров’я, комфорт і гнучкість дієти – базові принципи DietCenter.

Структура програми харчування підбирається індивідуально і враховує:


Послуги дієтолога

Головне завдання дієтолога – допомогти вам побудувати персональну систему харчування для досягнення ваших цілей. Для цього лікар проводить діагностику, аналізує інформацію про ваше здоров’я, складає індивідуальний план харчування, здійснює контроль і корекцію на кожному етапі дієтотерапії.


Як проходить консультація

Первинний прийом необхідний для оцінки стану здоров’я, аналізу даних діагностики та збору інформації про ваш спосіб життя, харчові звички та вподобання.

На першій консультації дієтолог допомагає визначити цілі дієтотерапії, дає рекомендації з організації харчування та розвитку здорових звичок. Ви також отримаєте поради фахівця з фізичної активності, режиму дня, поліпшення сну і т. ін.

Після первинного прийому нутриціолог зможе скласти ваше персональне меню.


Консультацію дієтолога в місті Одеса можна отримати як в клініці, так і онлайн. Первинний прийом включає аналіз складу тіла, консультацію і розробку меню харчування.

Будь-яка інформація про ваше здоров’я має значення при розробці дієти. Чим точніше оцінка поточного стану і визначення причин проблеми, тим ефективніше рекомендації дієтолога. Список рекомендованих досліджень знаходиться тут: Перелік необхідних аналізів.

Основний профіль клініки дієтології – захворювання системи травлення, серцево-судинної та ендокринної систем. В Одесі ви можете отримати консультацію вузького спеціаліста – ендокринолога, який складе лікувальну дієту або раціон для схуднення при наявності конкретної патології.

Зміни в харчуванні завжди краще проводити під контролем лікаря-дієтолога. Допомога нутриціолога буде актуальна при корекції ваги і фігури, лікуванні та оздоровленні, для розробки програм харчування для спорту та ін.

Ціна на послуги дієтолога в Одесі може варіюватися в залежності від:

  • категорії обраного фахівця;
  • тривалості програми;
  • виду дієтологічної програми.

Вартість послуг дієтолога в Одесі ви можете дізнатися за телефонами контакт-центру або через опцію Зворотній дзвінок на сайті.


Контакти
Адреса

вул. Мала Арнаутська, 15

Email

info@dietcenter.com.ua

Графік роботи
Пн. вихідний
Вт. 09:00-18:00
Ср. 12:00-20:00
Чт. 08:00-16:00
Пт. 10:00-19:00
Сб. 09:00-18:00
Нд. вихідний
DietCenter
вул. Мала Арнаутська, 15 65000 Oдеса
+380675620515, info@dietcenter.com.ua
Задати питання менеджеру
Введіть своє ім'я та номер телефону і
ми зв'яжемося з Вами найближчим часом!
Задати питання менеджеру
Введіть своє ім'я та номер телефону і
ми зв'яжемося з Вами найближчим часом!
Отримай свою програму харчування онлайн Докладнiше
Отримай свою програму харчування онлайн