Медичний дієтологічний центр здоров'я та смачної дієти

Дієтолог в місті Львів

Професійна дієтологічна допомога в корекції ваги та здоров’я через підбір персонального раціону
  • Сучасні методи діагностики
  • Лікарська підтримка і контроль показників
  • Комплексні програми харчування за індивідуальними цілям і параметрам

Як змінити харчування, щоб отримати результати у зниженні ваги і оздоровленні і при цьому не страждати від обмежень або побічних ефектів дієти? Професійний підхід в корекції ваги забезпечує лікар дієтолог. Львів пропонує вибір послуг фахівців для турботи про своє тіло і здоров’я. Так чому ж варто вибрати послуги дієтолога у Львові у спеціалізованій клініці дієтології DietCenter?


3 причини, з яких нам довіряють:

Короткий опис компанії

Клініка дієтології DietCenter спеціалізується на розробці персональних раціонів для корекції ваги та інших лікувальні цілей. Всі плани харчування складаються на підставі даних діагностики з урахуванням особливостей організму. Медичний підхід до підбору тактики дієтотерапії дозволяє знайти ефективні рішення навіть в найскладніших ситуаціях.

Методика DietCenter

Клініка працює за авторською методикою наукового керівника – лікаря Бровко Д.О. Суть методу полягає в роботі з причинами проблем з вагою і здоров’ям, партнерській взаємодії дієтолога і пацієнта, адаптивності кожного плану харчування.

Розробка персонального меню в DietCenter враховує:


Послуги дієтолога

Дієтолог – це лікар з глибоким розумінням механізмів метаболізму і навичками його корекції через харчування. У компетенції лікаря нутриціолога – діагностика проблем з вагою і здоров’ям, розробка рекомендацій і персонального меню для досягнення конкретних цілей.


Як проходить консультація

Первинний прийом дієтолога у Львові – це комплексна послуга з проведенням аналізу складу тіла і докладною консультацією фахівця. При першому візиті до лікаря-дієтолога у Львові ви можете задати питання з харчування і дієти, отримати поради та рекомендації нутриціолога з харчування, питного режиму, фізичної активності, вибору страв і продуктів.

Завдання дієтолога на першій консультації – отримати максимум інформації про вашому організмі, способі життя, харчові вподобання і т. ін. для підбору ефективної схеми дієтотерапії.

Результати першого прийому дієтолога – необхідна база, щоб знайти причину проблеми, розробити дієтологічну програму і персональне меню.


Консультація дієтолога в місті Львів може проходити як в клініці, так і дистанційно (телефоном або через скайп). У складі першого прийому дієтолога у Львові: діагностика складу тіла, аналіз інформації про здоров’я, визначення цілей дієтотерапії, детальна консультація.

За підсумками первинної консультації лікар може скласти персональне меню і підібрати курс дієтотерапії.

Результати аналізів дають можливість лікарю отримати об’єктивну картину про стан вашого здоров’я. Чим більше інформації отримує дієтолог на першому прийомі, тим ефективніше персональні рекомендації для вирішення вашого завдання.

Ознайомитися з рекомендованими списками аналізів можна тут: Перелік необхідних аналізів.

Захворювання травного тракту, ендокринні порушення і метаболічні розлади – основний профіль роботи клініки лікаря Бровко. Нашим клієнтам доступні як лікувальні плани харчування за основним захворюванням, так і програми корекції ваги з урахуванням стану здоров’я.

Допомога дієтолога необхідна при будь-яких станах, які потребують корекції харчування. До них відносяться: проблеми з вагою і здоров’ям, боротьба з віковими змінами, робота над рельєфом тіла, відновлення після пологів і т. д. У DietCenter у місті Львові дієтологи запропонують вам діагностичні послуги, дорослі і дитячі плани харчування, дієтологічні програми різних напрямів.

Ціна на послуги дієтолога у Львові залежить від:

  • обсягу послуг – разова консультація або комплексний супровід дієтолога у Львові;
  • програми харчування;
  • категорії обраного фахівця.

За телефонами контакт-центру ви можете отримати більш детальну інформацію про вартість послуг дієтолога у місті Львів.

Контакти
Адреса

вул. Івана Франка, 9

Email

info@dietcenter.com.ua

Графік роботи
Пн.вихідний
Вт. 8:00-20:00
Ср. 8:00-15:00
Чт. 14:00-20:00
Пт. 8:00-20:00 
Сб. 9:00-18:00.
Нд. вихідний
DietCenter
вул. Івана Франка, 9 79000 Львів
+380675620515, info@dietcenter.com.ua
Задати питання менеджеру
Введіть своє ім'я та номер телефону і
ми зв'яжемося з Вами найближчим часом!
Задати питання менеджеру
Введіть своє ім'я та номер телефону і
ми зв'яжемося з Вами найближчим часом!
Отримай свою програму харчування онлайн Докладнiше
Отримай свою програму харчування онлайн