Медичний дієтологічний центр здоров'я та смачної дієти

Дієтолог в місті Кривий Ріг

Професійна дієтологічна допомога в корекції ваги та здоров’я через підбір персонального раціону
  • Сучасні методи діагностики
  • Лікарська підтримка і контроль показників
  • Комплексні програми харчування за індивідуальними цілям і параметрам
Диетолог Кривой Рог

Хочете знайти свою персональну дієту для схуднення або оздоровлення, вибудувати систему здорового харчування? Для якісного вирішення цього завдання вам необхідний дієтолог.

Кривий Ріг – одне з міст, в яких представлена клініка дієтології DietCenter. До ваших послуг діагностика складу тіла, консультації фахівця з харчування, розробка індивідуальної програми харчування.


3 причини звернутися в DietCenter:


Короткий опис компанії

Спеціалізація DietCenter – розробка персональних раціонів для дорослих і дітей з метою корекції ваги і стану здоров’я. Медичний підхід дозволяє нам знаходити ефективні і безпечні рішення для найрізноманітніших завдань.

Методика DietCenter

Спеціальні раціони в нашій клініці дієтології розробляються за методикою наукового керівника Бровко Д. О. Метод дієтотерапії заснований на індивідуальному підході, комфорті дотримання та адаптивності дієти.

Складання персонального меню в DietCenter проводиться з урахуванням:


Послуги дієтолога

Дієтолог – ваш персональний консультант і партнер з поглибленими знаннями в галузі нутриціології, механізмів обміну речовин і харчової поведінки. У клініці лікаря Бровко ви отримаєте повний комплекс дієтологічних послуг – від діагностики проблем з вагою і здоров’ям до повного дієтологічного супроводу із стабілізацією результатів.


Як проходить консультація

На першому прийомі лікар збирає і аналізує інформацію про ваше здоров’я, звичний тип харчування, фізичної активності, про ваші харчові звички.

Під час консультації дієтолог допоможе вам визначити цілі дієтотерапії, відповість на питання з харчування, дасть поради та рекомендації щодо вибору продуктів, питного режиму, харчових звичок і т. ін.

Результати первинної консультації є основою, на якій нутриціолог побудує для вас персональне меню і програму корекції ваги або оздоровлення.

Дієтолог в місті Кривий Ріг веде прийоми в клініці і онлайн (відео консультації через скайп або телефоном). Комплексна консультація дієтолога в місті Кривий ріг передбачає аналіз складу тіла і докладну консультацію фахівця з харчування. За результатами первинного прийому нутриціолог може скласти персональну дієту.

Чим більше інформації про ваш організм отримує нутриціолог, тим точніше вдається визначити причину проблеми і підібрати ефективне рішення. Об’єктивні дані про ваше здоров’я допомагають підвищити ефективність рекомендацій дієтолога.

Рекомендовані для прийому аналізи прописані тут: Перелік необхідних аналізів.

Спеціаліст клініки дієтології підбере ефективну програму при проблемах шлунково-кишкового тракту, обмінних і гормональних порушеннях і ряді інших патологій. У DietCenter ви можете отримати план лікування та спеціальну дієту або програму схуднення на тлі основного захворювання.

Дієтолог проводить консультації і розробляє персональне меню для корекції ваги і фігури, організації дитячого харчування, вагітних, для спорту, боротьби з проявами целюліту і віковими змінами і т. д.

Вартість послуг дієтолога в місті Кривий Ріг може варіюватися в залежності від:

  • формату консультацій – разові або в складі комплексних програм;
  • типу дієтологічного курсу.

Актуальні ціни на послуги дієтолога в місті Кривий Ріг ви можете дізнатися за телефонами контакт-центру або замовивши послугу Зворотній дзвінок.

Контакти
Адреса

вул. Мистецька (Землячки), 2, 3-й поверх, офіс 306, (район Соцмісто).

Графік роботи
Пн. вихідний
Вт. 08:00-18:00
Ср. вихідний
Чт. 08:00-18:00
Пт. 08:30-17:00
Сб. 08:30-16:00
Ндвихідний
DietCenter
вул. Мистецька (Землячки) 50000 Кривий Ріг
+380675620515, info@dietcenter.com.ua
Задати питання менеджеру
Введіть своє ім'я та номер телефону і
ми зв'яжемося з Вами найближчим часом!
Задати питання менеджеру
Введіть своє ім'я та номер телефону і
ми зв'яжемося з Вами найближчим часом!
Отримай свою програму харчування онлайн Докладнiше
Отримай свою програму харчування онлайн