Медичний дієтологічний центр здоров'я та смачної дієти

Дієтолог в місті Київ

Корекція ваги і оздоровлення через підбір індивідуальної системи харчування
  • Діагностика причин проблем з вагою і здоров’ям;
  • Консультації лікарів-дієтологів для дорослих і дітей;
  • Розробка персональних раціонів харчування.
Диетолог Киев

Якщо ви маете намір досягти стабільного результату в схудненні і оздоровленні через зміну харчування, вам потрібен дієтолог. Київ пропонує численні послуги фахівців різних рівнів і напрямків. Чому ж варто звернутися за допомогою в DietCenter?


3 причини, чому ви можете нам довіряти:

  1. Оптимальне поєднання класичної медицини і актуальних досліджень в дієтології, нутриціології, генетиці при розробці програм харчування.
  2. Практичний 18-річний досвід складання персональних раціонів, які довели свою ефективність для 30 000 наших клієнтів по всьому світу.
  3. Максимальний комфорт і адаптивність вашої дієти з урахуванням здоров’я, особистих вподобань і індивідуальних особливостей.

Короткий опис компанії

Турбота про ваше здоров’я, молодість і красу через побудову персональної системи харчування – пріоритет DietCenter. У нашій клініці консультують лікарі-дієтологи різних напрямків: терапевт, дитячий лікар, ендокринолог, гастроентеролог, лікар спортивної медицини, психолог. Це дозволяє забезпечити якісний медичний підхід і пошук рішень навіть у найскладніших випадках.

Методика DietCenter

Клініка дієтології DietCenter працює за авторською методикою Бровко Д. О., що передбачає персоналізований підхід, комфорт і адаптивність дієти.

Основні фактори, які враховуються при розробці програми харчування:


Послуги дієтолога

В особі дієтолога ви отримуєте персонального консультанта з вищою медичною освітою, знаннями і компетенціями терапевта, дієтолога, нутриціолога. Лікар виявить причини проблем з вагою і здоров’ям, підбере ефективну програму дієтотерапії, буде контролювати динаміку змін у вашому організмі і самопочутті, підтримувати ваш рівень мотивації.


Як проходить консультація

Під час першого візиту лікар вивчає результати аналізів і діагностики, аналізує інформацію про ваше здоров’я, спосіб життя, харчові вподобання.

В ході консультації дієтолог допомагає сформулювати цілі дієтотерапії та шляхи їх досягнення. Ви отримуєте поради і рекомендації з організації харчування, вибору продуктів, питного режиму, фізичної активності, режиму дня і т. д.

За результатами першого прийому лікар розробляє для вас персональне меню.


Дієтолог в місті Київ проводить консультації як в клініці, так і онлайн – через скайп. Прийом включає діагностику складу тіла, аналіз інформації про здоров’я і харчові звички, консультацію, після якої може бути розроблено ваше персональне меню.

Чим більше інформації про здоров’я ви, результатів досліджень ви надаєте лікареві, тим швидше вдасться виявити причину проблеми і знайти її рішення. Результати аналізів допомагають точніше оцінити стан вашого здоров’я і підвищити ефективність персональних рекомендацій. Ознайомитися зі списком рекомендованих досліджень можна тут: Перелік необхідних аналізів.

Фахівці DietCenter працюють з проблемами ендокринології, гастроентерології, автоімунними захворюваннями, серцево-судинними патологіями та обмінними порушеннями. У клініці лікаря Бровко ви можете отримати лікувальний план харчування за основном захворюванням або програму схуднення з урахуванням наявності патології.

Звернення до дієтолога-нутриціолога буде актуальним для вирішення завдань схуднення і набору ваги, лікування, харчування під час вагітності і відновлення після пологів, підвищення результатів у спорті, процедурах омолодження, антицелюлітних програмах тощо.

Ціна на послуги дієтолога в Києві залежить від:

  • формату послуги – разова консультація або комплексний курс лікування;
  • обраної програми;
  • категорії дієтолога.

Щоб дізнатися актуальну вартість послуг дієтолога в Києві, зателефонуйте в контакт-центр або замовляйте послугу Зворотній дзвінок.


Контакти
Адреса

вул. Андрющенко 4Д.
Клініка знаходиться на перетині вулиць Чорновола та Андрющенко, навпроти корпусу “Б” дитячої лікарні Охматдит, у дворі.
Найближча станція метро – Лук’янівська, Політехнічний університет.

Email

info@dietcenter.com.ua

Графік роботи

Пн. — Вихідний
Вт. — 08:00 — 18:00
Ср. — 8:00 — 14:30
Чт. — 8:00 — 14:30
Пт. — 8:00 — 19:00
Сб. — 9:00 — 19:00
Нд. — Вихідний

DietCenter
вул. Андрющенко 4Д 02000 Київ
+380675620515, info@dietcenter.com.ua
Задати питання менеджеру
Введіть своє ім'я та номер телефону і
ми зв'яжемося з Вами найближчим часом!
Задати питання менеджеру
Введіть своє ім'я та номер телефону і
ми зв'яжемося з Вами найближчим часом!
Отримай свою програму харчування онлайн Докладнiше
Отримай свою програму харчування онлайн