Медичний дієтологічний центр здоров'я та смачної дієти

Дієтолог у місті Харків

Комплексне оздоровлення та корекція ваги з розробкою індивідуальної системи харчування
  • Діагностика проблем ваги та здоров’я
  • Консультації та супровід лікаря дієтолога на кожному етапі
  • Розробка персонального раціону і рекомендацій за способом життя

Як скласти ефективний і безпечний раціон для схуднення, набору ваги або лікування захворювання? Для грамотного вирішення цього завдання потрібен професійний дієтолог. У місті Харків такого фахівця ви можете знайти, звернувшись в клініку дієтології DietCenter. Чому варто обрати профільну дієтологічну клініку DietCenter?


3 причини, за якими нам довіряють своє здоров’я:

  1. Грамотне поєднання медичних знань і дієтології для розробки ефективних планів харчування.
  2. 18 років досвіду в індивідуальній розробці раціону для більш ніж 30 000 наших клієнтів, які досягли успіхів у корекції ваги і оздоровленні.
  3. Комфорт і адаптивність дієти, завдяки врахуванню індивідуальних особливостей, потреб і вподобань кожного клієнта.

Короткий опис компанії

Розробка персональних дієт – основний напрямок роботи DietCenter. Ви можете отримати консультацію або пройти повний дієтологічний курс під контролем лікаря-дієтолога, в т. ч. ендокринолога в Харкові. Медичний підхід і комплексна діагностика дозволяють нам знайти безпечні і ефективні рішення навіть в найскладніших випадках.

Методика DietCenter

Наша клініка дієтології працює за авторською методикою наукового керівника – Бровко Д. О. В основі методу – пріоритет на відновлення здоров’я, індивідуальний підхід і комфортне вбудовування дієти в повсякденне життя.

План харчування від DietCenter завжди враховує:


Послуги дієтолога

Створення персональної системи харчування для вирішення певних завдань – основна компетенція нутриціології. Послуги фахівця в Харкові включають діагностику стану і причин проблем, розробку меню, контроль і корекцію програми харчування.


Як проходить консультація

В ході первинного прийому нутриціолог збирає і проводить аналіз наявної інформації про стан здоров’я, особливості обмінних процесів, способу життя, харчування і т. ін.

Разом з дієтологом ви визначете мету дієтотерапії і шляхи їх досягнення. Під час консультації лікар дасть поради і рекомендації, які допоможуть грамотно скорегувати спосіб життя, організувати здорове харчування і харчові звички для отримання стабільних результатів.

За підсумком проведення першого прийому ви отримуєте персональне меню від дієтолога.


Консультація дієтолога в місті Харків проводиться як в клініці, так і віддалено – через скайп. До складу первинного прийому входить аналіз складу тіла, консультація дієтолога і розробка нутриціологом меню харчування.

Важливим фактором при підборі схеми дієтотерапії є інформація про здоров’я. Чим з більшою кількістю даних про ваш організмі буде обізнаний лікар, тим вище ефективність його порад і рекомендацій. Перед первинним прийомом дієтолога в Харкові ознайомтеся з документом Перелік необхідних аналізів.

Захворювання органів шлунково-кишкового тракту, ендокринні порушення, артеріальна гіпертензія, розлади обміну речовин і харчової поведінки – далеко не повний перелік проблем, з якими працює клініка дієтології в Харкові.

Допомога нутриціолога незамінна, коли мова йде про корекцію харчування для будь-яких цілей: схуднення, набір ваги, лікування та оздоровлення, омолодження і т. д. Корисними будуть рекомендації фахівця з харчування при організації дитячого меню.

Ціна на послуги дієтолога в місті Харків залежить від:

  • категорії дієтолога;
  • формату послуги (разова або комплексна);
  • обраної програми харчування.

 

Вартість послуг дієтолога в Харкові ви можете уточнити у контакт-центрі або через Зворотній дзвінок.


Контакти
Адреса

вул. Благовіщенська, д. 38 ж

Email

info-kharkov@dietcenter.com.ua

Графік роботи

Пн. вихідний
Вт. 08:00-20:00
Ср. 08:00-20:00
Чт. 08:00-20:00
Пт. 08:00-20:00
Сб. 08:00-20:00

Нд. вихідний

DietCenter
вул. Благовіщенська, д. 38 ж 61000 Харків
+380675620515, info-kharkov@dietcenter.com.ua
Задати питання менеджеру
Введіть своє ім'я та номер телефону і
ми зв'яжемося з Вами найближчим часом!
Задати питання менеджеру
Введіть своє ім'я та номер телефону і
ми зв'яжемося з Вами найближчим часом!
Отримай свою програму харчування онлайн Докладнiше
Отримай свою програму харчування онлайн