Медичний дієтологічний центр здоров'я та смачної дієти

Дієтолог в місті Дніпро

Підбір індивідуальної моделі харчування для корекції ваги та здоров’я
  • Виявлення і усунення причин проблем обміну речовин
  • Лікарський контроль на кожному етапі
  • Персональні програми харчування для дорослих та дітей
Диетолог Днепр

Якщо ви шукаєте фахівця для побудови своєї системи харчування для нормалізації ваги і здоров’я, вам потрібен дієтолог. Дніпро пропонує масу можливостей для корекції ваги і фігури. Так чому ж варто зупинити вибір на клініці дієтології DietCenter?


3 причини для вибору фахівців DietCenter:

  1. Ефективні інструменти класичної медицини і сучасної дієтології для розробки планів харчування для різних цілей і завдань.
  2. 18 років успішного досвіду в розробці персональних раціонів, які вже допомогли досягти результатів 30 000 наших клієнтів по всьому світу.
  3. Комфортність і адаптивність вашої дієти з урахуванням індивідуальних особливостей, побажань і вподобань.

Короткий опис компанії

Спеціалізація DietCenter – розробка персональних раціонів для корекції ваги, лікувальних і естетичних цілей. У клініці Дніпра ведуть роботу дієтологи різної спеціалізації: лікарі загальної практики та спортивної медицини, ендокринолог, гастроентеролог. Дитячі прийоми веде дієтолог-педіатр. Медичний підхід до вирішення ваших завдань дозволяє забезпечити ефективність і безпеку кожної програми харчування.

Методика DietCenter

Всі плани харчування в нашій клініці дієтології складаються за методикою наукового керівника Бровко Д. О., в основі якої – індивідуальний підхід, комфорт дотримання та адаптивність дієти.

Схема дієтотерапії підбирається індивідуально, з урахуванням ряду факторів:


Послуги дієтолога

Дієтолог DietCenter – ваш персональний помічник і партнер у процесі побудови індивідуальної системи харчування. Лікар проведе діагностику, підбере оптимальну схему корекції харчування, буде тримати під медичним контролем зміни вашої ваги і самопочуття.


Як проходить консультація

На першому прийомі лікар аналізує діагностичні дані, інформацію про ваш звичний тип харчування, спосіб життя, харчові звички.

Під час консультації дієтолог допоможе вам окреслити цілі дієтологічного курсу, визначити шляхи їх реалізації. Лікар підготує рекомендації для переходу на здорове меню, поради щодо домашніх процедур, фізичної активності і т. д.

За результатами первинної консультації нутриціолог розпланує ваше персональне меню.


Дієтолог в місті Дніпро консультує як в клініці, так і дистанційно – через скайп або телефон. В послуги первинного прийому входить аналіз складу тіла, розширена консультація лікаря, що включає аспекти лікаря загальної практики, дієтолога, нутриціолога та підготовку до складання персонального раціону.

Будь-яка інформація про ваше здоров’я може бути корисна дієтологу для виявлення причин проблем і підбору схеми дієтотерапії. Чим точніше оцінка стану здоров’я, тим вище ефективність персональних рекомендацій. Списки рекомендованих аналізів можна подивитися тут:  Перелік необхідних аналізів.

Лікарі DietCenter працюють з гормональними порушеннями, захворюваннями шлунково-кишкового тракту, проблемами обміну речовин, аутоімуними захворюваннями, патологіями серцево-судинної системи. Для вас може бути розроблений як план лікувального харчування, так і раціон для схуднення з урахуванням основного захворювання.

Лікар-дієтолог, нутриціолог допоможе втілити якісні системні зміни в раціон для досягнення ваших цілей: в зниженні або наборі маси, профілактиці та лікуванні захворювань, боротьбі з віковими змінами, поліпшення спортивних результатів і т. д.

Вартість дієтологічних послуг в Дніпрі залежить від:

  • формату спостереження – разовий прийом або повний курс;
  • спеціалізації програми;
  • категорії дієтолога.

Всі ціни на послуги дієтолога в Дніпрі ви можете дізнатися, звернувшись в контакт-центр або через форму зв’язку на сайті.

Контакти
Адреса

пр. Дмитра Яворницького, 59А

Графік роботи

Пн. вихідний
Вт. 09:00-19:00
Ср. 08:20-17:00
Чт. 09:00-19:00
Пт. 08:20-17:00
Сб. 08:20-16:00
Нд. вихідний

DietCenter
вул. Дмитра Яворницького, 59А 49000 Дніпро
+380675620515, info-dnepr@dietcenter.com.ua
Задати питання менеджеру
Введіть своє ім'я та номер телефону і
ми зв'яжемося з Вами найближчим часом!
Задати питання менеджеру
Введіть своє ім'я та номер телефону і
ми зв'яжемося з Вами найближчим часом!
Отримай свою програму харчування онлайн Докладнiше
Отримай свою програму харчування онлайн