Медичний дієтологічний центр здоров'я та смачної дієти

Яна – мінус 11 кг

  • Длительность программы: 3 месяца
  • Вес до прохождения программы: 78 кг
  • Вес после окончания программы: 67 кг

Після народження дитини я набрала зайву вагу. Звісно, як будь-якій жінці, мені це зовсім не подобалося. Протягом 4 років я намагалася схуднути самостійно. Чого лише не пробувала: дієти із журналів та Інтернету, заняття у спортзалі, та нічого не могла вдіяти. Але і після цих невдалих спроб я все одно була налаштована досягнути мети і не складала руки.

У пошуках рішення зовсім випадково натрапила в Інтернеті на сайт клініки DietCenter. Увагу привернув підхід до розробки дієт – ґрунтовний, цілком науковий. На сайті значилось, що, по перше, для кожного пацієнта проводиться діагностика організму, виявляються особливості та причини, через які набирається вага. Це мені дуже сподобалась, бо раніше дієти які мені пропонували у інших містах були стандартними, максимум рекомендували додати масаж чи фізичні навантаження. І я вирішила спробувати.

Дуже сподобалась атмосфера у DietCenter: гарно, затишно, зовсім не схоже на лікарню, скоріш на сучасний салон краси. Дуже привітний персонал. Приємно було познайомитись із лікарем-дієтологом, ми одразу знайшли спільну мову.

Після обстеження та бесіди із дієтологом я отримала власну програму харчування. Мене здивувало те, що у вона складалася зі страв і продуктів, які ми зазвичай готували вдома. Єдині труднощі, із якими я зіткнулась у перший тиждень чи два – це відмова від улюблених солодощів. Взагалі то відмовлятися повністю не довелось, їх кількість просто зменшилась. Але я досить швидко звикла до нових порцій «солоденького».

Ще один момент до якого прийшлось звикати – регулярні прийоми їжі, за графіком, щоб не було великих перерв і не виникало гострого відчуття голоду. Але раціон був настільки простий та поживний, що звикла доволі швидко.

Вже на перших тижнях я скинула 5 кілограмів. Відверто зайва вага «пішла» дуже швидко, згодом я худла вже повільніше, але постійно.

Успіх надихав. Особливо приємно було те, що мені не довелось харчуватись окремо від моєї родини. Я готувала звичні страви, але змінила спосіб приготування: смажене на печене, замість свинини готували яловичину, курку…

В результаті, моя родина разом зі мною стала харчуватися більш здорово і повноцінно.

Зараз зміни, яких я так прагнула нарешті відбулись. Мій курс у клініці DietCenter завершено, але я не відмовилась від набутих звичок і продовжую притримуватись правил, що навчила мене дієтолог.

Зараз я вже сама можу розробляти меню для себе і своєї родини, бо знаю основні правила поєднання продуктів, обсяг порцій, кількість прийомів їжі. Це робить мене більш вільною і дає можливість не повернутися у минуле.

Взагалі я вважаю, що кожна людина повинна сама для себе прийняти рішення, налаштуватися і поставити перед собою ціль. А спеціалісти клініки DietCenter обов’язково допоможуть вам досягнути вашої мети!

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (Пока оценок нет)
Loading...
Задати питання менеджеру
Введіть своє ім'я та номер телефону і
ми зв'яжемося з Вами найближчим часом!
Задати питання менеджеру
Введіть своє ім'я та номер телефону і
ми зв'яжемося з Вами найближчим часом!
Отримай свою програму харчування онлайн Докладнiше
Отримай свою програму харчування онлайн