Медичний дієтологічний центр здоров'я та смачної дієти

Володимир

  • Тривалість програми: 6 місяців
  • Вага до звернення в DietCenter: 58.4 кг
  • Вага після: 44.9 кг

Ця історія про маленького, але такого дорослого у своїх думках і вчинках 9-тирічного Володимира зі Львівської області.

Історія про те, скільки сили волі може бути у хлопчика, який прийняв рішення щось змінювати у собі. І про дбайливих та розуміючих батьків, які підтримали та допомогли Володимиру втілити свою мрію про подолання зайвої ваги, щоб бути таким, як інші хлопці його віку – здоровим, швидким та енергійним.   

Володимир з батьками вирішили звернутися до лікаря DietCenter, коли зайві кілограми почали заважати хлопчику у повсякденному житті: стало важко виконувати вправи на фізкультурі і навіть ходити.

Разом з дієтологами DietCenter за шість місяців Володимир втратив 14 кілограмів зайвої ваги. Відповідально дотримувався призначеного лікарем раціону харчування, наполегливо працював над собою, подолав всі труднощі і досяг омріяної мети!

Успіх надихнув хлопчика розповісти свою історію, яким був його шлях та можливо своїм прикладом допомогти одноліткам також позбавитися зайвої ваги, невпевненості, загроз здоров’ю і перешкод для спілкування, які вона може створювати.

«Я ріс щасливим хлопчиком. У мене було все, що я хотів. Всі виконували мої бажання. Я полюбляв шоколадки, дуже любив пиріжки та вареники. Вживав одноманітну їжу, зовсім не любив овочі, тому і не їв їх. Це все призвело до того, що в 9 років я важив 59 кілограмів.

В один день тато запропонував мені поїхати до дієтолога. Я швидко погодився, бо сам не знав як про це сказати.

В DietCenter у місті Львові нас зустріла привітна струнка, красива Світлана Іванівна. Мені запропонували зробити діагностику та здати аналізи. Результати були неочікувані.

Лікар розповіла мені, які наслідки на мене чекають, якщо я не почну худнути. Я зрозумів, що мені треба відповідально поставитись до свого стану, та вирішив дотримуватися дієти, бо в іншому випадку можуть бути страшні хвороби.

В перші дні моєї дієти мені було важко, але я не здавався, впевнено йшов до своєї мети.

Світлана Іванівна уважно прислуховувалась до моїх вподобань у їжі, складала меню так, щоб в ньому було те, що я любив, дуже уважно підбирала блюда. Це дуже допомогло мені.

Вже після двох тижнів дієти у мене були хороші результати, я почав втрачати вагу. Потім було ще 6 місяців клопіткої праці Світлани Іванівни та всієї команди дієтологів, які допомагали розробляти смачну дієту та вчили мене правильно харчуватися.

Нарешті я відчув «смак» життя. Завдяки правильному харчуванню я втратив 14 кг зайвої ваги!

Низький уклін, велика подяка дієтологу Світлані Іванівні від усієї сім’ї, бо завдяки їй ми почали правильно харчуватися».

Задать вопрос менеджеру
Введіть своє ім'я та номер телефону і
ми зв'яжемося з Вами найближчим часом!
Задать вопрос менеджеру
Введіть своє ім'я та номер телефону і
ми зв'яжемося з Вами найближчим часом!
Пройти тест«Отримай персональну програму харчування від дієтолога онлайн або в клініці»