Медичний дієтологічний центр здоров'я та смачної дієти

Оксана – мінус 21 кг

  • Длительность программы: 5 месяцев
  • Вес до прохождения программы: 109 кг
  • Вес после окончания программы: 77 кг

Вперше я прийшла у клініку DietCenter 10 жовтня і важила 109 кілограмів. Зараз моя вага 88 кілограмів. За три місяці я схудла на 21 кілограм і це ще не остаточний результат!

Не буду приховувати, до того як прийти до DietCenter, я перепробувала багато дієт, зверталась до фахівців у різних містах. Постійно повторювалась одна й та сама історія: вага зменшувалась, а згодом я набирала ще більше.

Дуже хотілось знайти гарного дієтолога, щоб допоміг мені знайти справді ефективний спосіб схуднути. В Інтернеті я побачила сайт DietCenter і вирішила спробувати.

Дуже сподобався підхід клініки до підбору програми – все дуже індивідуально, клієнту приділяють багато уваги, проводять діагностику, враховують всі особливості організму.

Мені було з чим порівнювати і я відразу оцінила такий якісний підхід. До того ж ми відразу знайшли спільну мову з лікарем-дієтологом. Я вважаю, що вона прекрасний фахівець, як інші спеціалісти клініки. Ми обрали програму «MAXIMUM»: для зниження ваги більше ніж на 20 кілограмів.

З самого початку мені було дуже легко притримуватись правил харчування, що пропонувала лікар-дієтолог, адже не треба було рахувати калорії, голодувати чи відмовлятися від улюблених продуктів. Меню моєї дієти було смачним, до нього входили всі продукти, що я люблю, навіть шоколад! Я могла дозволити собі з`їсти 40 грамів чорного шоколаду без проблем. Це було дуже незвично, і при цьому працювало.

Єдина складність із якою я зіткнулась на першому тижні програми – великі порції. Наприклад, на обід треба було з`їсти 200 грамів бульйону, 200 грамів салату, м`ясо…Коли мій чоловік дивився на таку кількість продуктів, то жартував, що з такою дієтою я скоріше наберу, аніж скину вагу.

Лікар-дієтолог попередила мене, що дуже важливо не бути голодною, наїдатися, але якщо порції будуть завеликі, то їх можна ділити навпіл, головне притримуватися пропорцій. Мені вистачало половини тієї кількості продуктів, що рекомендувала лікар.

Моє життя розділилося на два відрізки: до зустрічі з DietCenter і після. Життя після цієї зустрічи набуло нової якості.

За три місяці мені вдалося позбутися зайвих 21 кілограм. Мій результат надихає мене! А ще мені дуже приємно, що люди, які мене оточують помічають зміни. Наприклад, мій чоловік, який спочатку жартував, тепер каже, що і сам звернеться до фахівців клініки. Але найголовніше – моє самопочуття і моя самооцінка.

Я дуже задоволена і не збираюсь зупинятись. Хочу скинути ще 15 кілограмів, і моя лікар-дієтолог підтримує мене в цьому. Я знаю, що разом ми зможемо це зробити, адже у мене є бажання, а професійні фахівці клініки DietCenter допоможуть мені у всьому.

Я впевнена, що у мене все вийде! І маю надію, що моя історія успіху надихне і Вас на крок до нового життя: більш здорового, повноцінного і щасливого!

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (Пока оценок нет)
Loading...
Задати питання менеджеру
Введіть своє ім'я та номер телефону і
ми зв'яжемося з Вами найближчим часом!
Задати питання менеджеру
Введіть своє ім'я та номер телефону і
ми зв'яжемося з Вами найближчим часом!
Отримай свою програму харчування онлайн Докладнiше
Отримай свою програму харчування онлайн