Медичний дієтологічний центр здоров'я та смачної дієти

Катерина – мінус 16 кг

  • Тривалість програми 1 рік
  • Вага до проходження програми: 67.65 кг
  • Вага після проходження програми: 54.85 кг

Я, як мама, хочу виростити здорових дітей, як фізично, так і морально» – так розпочинався лист зі словами вдячності і нова історія успіху, яку ми отримали від Тетяни – мами нашої маленької пацієнтки, а тепер уже просто красивої і щасливої дівчинки Катерини з міста Дрогобич. Напевне щасливої – бо кожне слово в листі мами наповнене турботою і любов’ю, бажанням подбати і захистити. І неймовірною радістю, що вдалося допомогти дитині.  

«Кожного вечора лягавши спати я думала про свою принцесу. Вся справа в тому, що в свої 11 років вона важила 68 кілограмів.

Дома ми не переїдали, раціон був адекватний, та чомусь вага все росла.

Спочатку я намагалася якось корегувати харчування сама, але нічого не виходило. Займатись «модним» схудненням, про яке пишуть в інтернеті, не захотіла. Експериментувати зі здоров’ям дитини, коли вона росте, дуже небезпечно.

Про клініку лікаря Бровко ми дізналися випадково – просто пощастило. Я пішла у перукарню, і там мені розказали про знайомого хлопчика, якій схуднув після того, як звернувся за допомогою у DietCenter. 

Я пришла до дому, й показала доньці того хлопчика на сайті DietCenter. Тоді мі разом прийняли рішення – їдемо до дієтолога.

З міста Дрогобич, де ми живемо, треба було їхати 80 кілометрів до Львова. Але для своєї дочки я була готова проїхати хоч 300 км, аби все було добре і був результат.

В дитинстві я теж була пишна, але не така як дочка. Можна сказати, я була середньостатистична за вагою, і все ж таки все життя намагалась схуднути. Тому я дуже переживала, що в моєї дитини була надмірна вага.

В DietCenter нас зустріли дуже приємні дівчатка. А наш лікар, Світлана Іванівна, – лікар від Бога. Спокійна, врівноважена, постійно на зв’язку. Підтримувала нас на всіх етапах дієти. Світлана Іванівна уважно слухала вподобання, радила, пояснювала, і це дуже допомагало.

Щодо дієти – вона була збалансована, проста, а саме головне смачна.

Дотримуватися дієти було не важко. Треба було просто перелаштуватися. Трудніше всього було мені, тому що потрібно було постійно готувати свіженьке. Але в мене була дуже велика підтримка від дочки. До того ж дуже скоро ми побачили змини на краще, і це теж дуже мотивувало.

А потім дочка вже сама собі підраховувала, обирала. Вона в мене «м’ясна», тому складнощів з м’ясом в нас не було. С салатиками трошки були проблеми, бо вона їх не дуже любила, але ми якось підлаштовувались.

Ми навіть їздили на море, де було харчування «он інклюзив». Лікар Світлана Іванівна розказала Катерині, що можна їсти і вона сама вибирала собі їжу. Донька дуже боялася розчарувати лікаря, дуже старалася – тому навіть схудла за час поїздки.

А зараз про найголовніше – ми втратили 16 кілограмів, без голодування і з користю для здоров’я.

Зараз Катя дуже задоволена своїм станом. Раніше в торгових центрах ми шукали речи розміром XXL і це була мука, але тепер вона носить розмір S і дуже з цього радіє.

Попри те, що Катя була пишною, вона ходила і ходить на танці. Вони там постійно виграють якісь призові місця і їх пригощають солодощами. Але моя Катя знає, як їй краще і додержується правил.

Я дуже пишаюсь своєю донькою! Вона дуже цілеспрямована дівчина і в неї сильний характер. А ще я дуже задоволена, що ми звернулися саме у DietCenter.

Мене всі питають, як це ваша Катя так схудла? Розкажіть, як ви так змогли? Скажіть, куди ви звертались? І я всім рекомендую DietCenter. Тут працюють дуже кваліфіковані фахівці, які обов’язково допоможуть!»

Знайомство з фахівцями DietCenter Тетяна вважає щасливим випадком. Але своє щастя – ми будуємо своїми руками. Ми, дорослі, добре розуміємо, що є безліч питань де дитині потрібна наша батьківська допомога – і питання ваги – належить саме до таких. І від нас багато в чому залежить наскільки здоровими і щасливими виростуть наші діти. 

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (Пока оценок нет)
Loading...
Задати питання менеджеру
Введіть своє ім'я та номер телефону і
ми зв'яжемося з Вами найближчим часом!
Задати питання менеджеру
Введіть своє ім'я та номер телефону і
ми зв'яжемося з Вами найближчим часом!
Отримай свою програму харчування онлайн Докладнiше
Отримай свою програму харчування онлайн