Медичний дієтологічний центр здоров'я та смачної дієти

Антон – мінус 19 кг

  • Тривалість програми - програма триває
  • Вага до схуднення 76.6 кг
  • Вага після 57.6 кг

У свої 12 років звернутися до дієтолога Антон запропонував сам. Не дивлячись на юний вік хлопчик зрозумів, що зайва вага заважає йому жити повноцінним життям, шкодить здоров’ю та викликає комплекси. У 12-річного хлопчика вистачило мотивації, сили волі, витримки та терпіння, щоб прийняти не за віком доросле рішення і йти до своєї мети.

Про те, яким був шлях подолання зайвої ваги, про старі проблеми та нові перемоги хлопчика розповіла його мама – Тетяна Вікторівна.

«Антон народився крупненький, і завжди був крупним, не за віком. Спочатку ми не звертали уваги на зайву вагу, думали переросте, витягнеться. Але прийшов час, коли зрозуміли, що треба з цим щось робити і що потрібна допомога фахівця.

Піти до дієтолога Антон запропонував нам сам. У нього в класі теж були повненькі хлопчики, які схудли за допомогою дієтолога. Тож одного разу він підійшов до мене і  сказав: «Мама, давай спробуємо». І це нас остаточно підштовхнуло до рішучих дій.

У мене сестра зверталась у DietCentеr, вона була повна і дуже добре схудла під наглядом дієтолога. Тому ми, дивлячись на її приклад, теж вирішили звернутися саме в DietCentеr.

Зараз ми дистанційно працюємо з дієтологом і лише періодично їздимо на контрольні консультації до Дніпра. Такій формат для нас дуже зручний, тому що живемо ми в Магдалинівці.

Перший раз ми приїхали на прийом до DietCentеr, познайомились з лікарем, пройшли діагностику. Дієтолог розпитав про здоров’я, про те, якім продуктам дитина віддає перевагу, що любе і вже на основі цього була складена дієта.

Зараз ми спілкуємось з дієтологом у телефонному режимі – раз на тиждень чи раз на два лікар нам телефонує. При цьому спілкуванні лікар розпитує як  у нас справи, яким стравам та продуктам Антон віддає перевагу на наступний тиждень, та складає меню з  урахуванням його побажань. Скоро знов поїдемо на діагностику, щоб подивитися динаміку, як відбуваються зміни і іде процес схуднення. Хоча ми й так бачимо – зниження ваги відбувається добре.

Дієтолог поставила нам мету – скільки треба скинути зайвої ваги і ми до неї прямуємо. Є ще «хвостик», який треба скинути, але час ще є. Ми з початку грудня займаємося, а заплановано зниження ваги до кінця травня.

Не можу сказати, що прийшлося якось дуже сильно перестроювати меню. Антон завжди любив м’ясо, рибку, які зараз є в його меню від фахівців. Але ще він дуже любив їсти мучне та солодке. Від цього прийшлося відмовитися. Чесно кажучи я думала, що йому буде важко без хліба та цукру. Але, як не дивно, він абсолютно спокійно прийняв те, що так необхідно, показав, що може взяти себе в руки, якщо захоче.

Спочатку я побоювалася, що він зірветься, почне їсти не те що треба. Намагалася контролювати його. А потім зрозуміла, що можна не хвилюватися – якщо мій син поставив собі мету схуднути, то буде до неї йти.

Антон дуже задоволений результатом, бо вже зараз відчуваються зміни від схуднення. Якихось серйозних проблем зі здоров’ям у нього не було. Але нам вже ставили 3 ступінь ожиріння, була задишка, він погано спав, хропів, йому було важкувато двигатись.

Зараз здоров’я покращилось. Він став бадьоріший. Раніше Антон не дуже любив ходити на довгі дистанції, йому це було важко. Зараз він і двигатися став краще, і спить вже добре, без храпа.

Він у сьомому класи. Ви ж розумієте, це вже такий вік, коли симпатії починаються…  А він комплексував через свою вагу. Не любив фотографуватися. Літом навіть футболку соромився зняти, хоча любитель засмагати. Ще в нас була ціла проблема – підібрати одяг до школи. Зараз і цієї проблеми вже немає. Тепер ще й на тренажери пішов, в школі футболом займається.

Додержуватися здорового харчування і підтримувати вагу в нормі Антон планує і далі. Я думаю він точно не захоче повертатися до тієї ваги, що в нього була, і до того стану, якій йому заважав нормально себе почувати.

А я пишаюся своїм сином! Я зрозуміла, що в мене дуже серйозна і відповідальна дитина, яка вміє ставити перед собою мету та досягати результату!»

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (Пока оценок нет)
Loading...
Задати питання менеджеру
Введіть своє ім'я та номер телефону і
ми зв'яжемося з Вами найближчим часом!
Задати питання менеджеру
Введіть своє ім'я та номер телефону і
ми зв'яжемося з Вами найближчим часом!
Отримай свою програму харчування онлайн Докладнiше
Отримай свою програму харчування онлайн