Медичний дієтологічний центр здоров'я та смачної дієти

Анна – мінус 7 кг

  • Возраст: 25 років
  • Длительность программы: 5 місяців
  • Вес до прохождения программы: 65 кг
  • Вес после окончания программы: 58 кг

Ця історія успіху зовсім не схожа на інші: молоде подружжя зі Львова – Роман і Анна Лаврись – стали клієнтами DietCenter клініки доктора Бровко практично не маючи зайвих кілограмів. Причиною звернення до кваліфікованих спеціалістів стала турбота про здоров’я і прагнення навчитися правильно харчуватися. Пройшовши курс дієтотерапії і стабілізації, молоді люди не тільки удосконалили свій зовнішній вигляд, але й позбавились звички переїдати.

Про те, як цілеспрямовано вони з чоловіком йшли до мети, з якими складнощами зіткнулись під час проходження курсу і яким був результат, розповіла чарівна Анна Лаврись.

Як я пам’ятаю, мій тато завжди мав проблеми зі шлунком − у нього була язва, тому мама зазвичай готувала дієтичну їжу. У нас на столі майже ніколи не було смаженого, жирного. Але в дитинстві я часто не хотіла снідати, а в шкільній столовій полюбляла ласувати булочками. Тільки після повернення зі школи повноцінно їла, що суттєво впливало на збільшення порцій. Невдовзі це позначилось на здоров’ї: ще в дитинстві в мене був діагнозован гастрит. Коли я поступила в університет на філологічний факультет, весь час приділяла навчанню, й перебивалася несистематичними перекусами. Швидка їжа у вигляді шоколадних батончиків і печива зразу ж позначилася на моїй вазі – я набрала приблизно 7 зайвих кілограмів. Я розумію, що 65 кг − зовсім не надмірна вага і я не товста. Але мене не влаштовувала сама система мого харчування, ще дратував целюліт на ногах…

Хоч в мене не було мети саме схуднути. Та я вирішила звернутися до дієтолога, щоб навчитися культури харчування, бо знала: вона передбачає систематичне, своєчасне й повноцінне прийняття їжі, кількість якою відповідатиме енергетичним витратам. А ще − прагнула самовдосконалюватись. Ця ідея «сиділа» в моїй голові кілька років, але завжди знаходилась причина − брак часу. На той час я вже була заміжня. В мого чоловіка Романа, не дивлячись на природну худорлявість, вже була невелика зайва вага. Він розповідав, що швидко набрав 20 кілограм, коли почав працювати в рекламній галузі. Тоді він харчувався один раз за добу дуже великими порціями. Чоловік розумів, що якщо вага буде рости, не уникнути серйозних проблем зі здоров’ям у майбутньому. Та незважаючи на це розуміння, ми продовжували їсти великими порціями. Ні, дома ми ніколи не ставили їжу за культ. Але проблема залишалась. Тому я ініціювала похід до дієтолога. Роман згодився, бо прагнув навчитись правильно їсти.

Остаточно вирішивши схуднути, я засіла в Інтернет. Перечитавши відгуки на сайті DietCenter, на який зовсім випадково натрапила, була вражена. Дуже надихнули саме історії успіху і фото «до» і «після». Я зрозуміла, що дієтологія − справді гарний и правильний метод вирішення проблем з харчуванням. А згодом − впевнилась в цьому, коли ми з чоловіком Романом опинились у чудового спеціаліста львісвького дієтологічного центру Ярини Олегівни.

Спочатку зважувались і замірялись кожен день, ретельно рахували кількість їжі. Вразив науковий підхід, з яким була розроблена нам дієта. Але вона, при цьому, не здавалася якоюсь особливою. Просто їсти треба було небагато по об’єму.

Не скажу що було легко: перший-другий тиждень мені здавалось, що я помру від голоду. До того ж я обожнюю солоденьке: шоколадки, інколи тістечка, які були недозволені. Але отриманий ефект лише від сбалансованного харчування більш ніж вразив: незважаючи на невелику початкову вагу за тиждень втратила більш ніж 2 кг! І целюліт став менш помітним. У чоловіка теж були гарні результати – його талія зменшувалась на очах і черевце зникало. Було надзвичайне почуття: виявляється, що все просто, і можна було не планувати роками, а діяти набагато раніше. Вже через два тижні нормальні порції вже не здавались замалими. Тоді зрозуміла: щоб правильно харчуватись и виглядати добре, зовсім не треба голодувати і катувати себе.

Завдяки ґрунтовному підходу спеціалістів DietCenter, пройшовши курс дієтотерапії і стабілізації, ми навчилися культурі харчування. Чоловік став важити 69 кг, схуднувши на 14 кг.

Я, в свою чергу, схудла до 58 кг і вже два місяці моя вага стабільна.

Тепер ми знаємо, що якщо дозволив собі слабкість і з’їв багато або щось некорисне, то на наступний день треба приділити особливу увагу харчуванню. Наприклад, у нас багато друзів і нас часто запрошують на весілля чи дні народження. Коли довгий час проводиш за столом, й відповідно, багато їси, то дуже відчуваєш, як збільшується твій шлунок. Я знаю, що треба робити, щоб зійшла зайва рідина і притримуюсь всіх рекомендацій спеціалістів DietCenter. 

Хоч поки дітей ми не плануємо, впевнена: коли наша сім’я збільшиться, я знаю, як харчуватись, щоб вагітність була здоровою и не привела до значних змін у моєму зовнішньому вигляді. Причому, для мене це не буде психологічно важко.

Трохи образливо, що батьки вважають, що ми займаємося дурницями. Особливо проти нашого схуднення був мій батько, вважаючи, що я і так занадто худорлява. Та, напевно, в кожній родині є люди, які не сприймають прагнення інших до дієтичного харчування. Наприклад, мої племінниці важать занадто багато, з умовою, що старшій лише 17 років. Я рекомендувала сестрі звернутися до DietCenter, та вона мене не зрозуміла. Шкода, що вона не бачить проблеми, та і я на її думку мала б виглядати по-іншому. Вважаю, причина тому – менталітет, згідно якому їсти багато жирного для українців − це нормально.

Я задоволена, що ми з чоловіком пішли в DietCenter вдвох. Ми двоє – за одно. Якщо б було інакше, і я б пішла в DietCenter сама, то мені б було важко стримуватися, якщо б чоловік їв щось смачненьке. Наразі ми багато розмовляємо і обговорюємо дієти, рідко готуємо свинину та інше жирне м’ясо, намагаємось менше вживати смажене, жирне.

Сьогоднішнє наше відображенні в дзеркалі не може не надихати дотримуватися культури харчування і надалі. Сподіваюсь, що наша історія надихне інших, хто хоче навчитися правильно харчуватись и гарно виглядати, й вони повірять у себе и нарешті почнуть діяти!

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (Пока оценок нет)
Loading...
Задати питання менеджеру
Введіть своє ім'я та номер телефону і
ми зв'яжемося з Вами найближчим часом!
Задати питання менеджеру
Введіть своє ім'я та номер телефону і
ми зв'яжемося з Вами найближчим часом!
Отримай свою програму харчування онлайн Докладнiше
Отримай свою програму харчування онлайн