Медичний дієтологічний центр здоров'я та смачної дієти

Історія DietCenter

Исторія клініки DietCenter нерозривно пов’язана з біографією Дмитра Олександровича Бровко. 17 років тому він розробив авторську, унікальну методику оздоровлення організму і корекції ваги і почав успішно застосовувати її на практиці.

Першим пацієнтом Дмитра Олександровича став… він сам. У дитинстві і в юності проблеми зі здоров’ям були причиною надмірної ваги, а існуючі методи лікування не приносили бажаних результатів. Гостре бажання знайти рішення власної проблеми привели Дмитра Бровко до медичного інституту і визначили спеціалізацію – дієтологія. Крім академічних знань майбутній лікар проводив активні дослідження в галузі клінічної дієтології, висував гіпотези і перевіряв їх на собі. В результаті, накопичувався позитивний досвід і розуміння необхідності індивідуального підходу в кожному конкретному випадку.

“Не існує єдиного лікування, яке підійшло б усім” – говорить Дмитро Олександрович – “Кожна дієта – індивідуальна і по-своєму унікальна, якщо раціон розроблений вірно, то Ви обов’язково досягнете результату”.

Сьогодні Дмитро Олександрович Бровко – кваліфікований лікар, учасник багатьох наукових конференцій. Його авторський метод заслужив визнання в науковому світі. Сам же Дмитро Олександрович переконаний, що найкраще визнання – це вдячні пацієнти, які подолали проблему надмірної ваги, зуміли досягти поставлених цілей, зберегти і закріпити результати.

Успішна робота і застосування методики доктора Бровко сприяло відкриттю спеціалізованої клініки в Дніпропетровську “DietCenter”. За 17 років роботи дієтологічні центри DietCenter з’явилися в 10 містах України, де допомогли понад 30 000 пацієнтів вирішити проблеми зі здоров’ям, нормалізувати вагу, набути впевненості в собі, почати жити повноцінним здоровим і насиченим життям.
1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (Пока оценок нет)
Loading...
Задати питання менеджеру
Введіть своє ім'я та номер телефону і
ми зв'яжемося з Вами найближчим часом!
Задати питання менеджеру
Введіть своє ім'я та номер телефону і
ми зв'яжемося з Вами найближчим часом!
Отримай свою програму харчування онлайн Докладнiше
Отримай свою програму харчування онлайн