Медицинский диетологический центр здоровья и вкусной диеты

Марія — мінус 28 кг

  • Тривалість програми 12 місяців
  • До проходження програми вага 96,5 кг
  • Після проходження програми вага 68,7 кг

 “Я за фахом лікар-терапевт, маю 19-річний стаж роботи лікарем і організатором охорони здоров’я, вищу категорію за двома медичними спеціальностями, і думала, що в питанні дієтології мене мало чим можна здивувати.

Надмірну вагу я мала з дворічного віку і на протязі життя безліч невдалих спроб скорегувати свою вагу. На жорстких дієтах я перебувала неодноразово і з часом при недотримуванні набирала вагу знов. Були у моєму житті програми очищення організму і біологічно активні добавки. Результати схуднення зберігались недовго. З часом я залишила спроби зниження ваги, була дуже зайнята  роботою,  їжі не надавала особливого значення, а харчувалась як і переважна більшість зайнятих людей, без режиму, перекусами, бутербродами, кавою із печивом на протязі дня, а ввечері «повний» прийом їжі.

 У DietCenter  я прийшла за порадою подруги, спостерігала за нею протягом півроку. На той момент основною проблемою вважала не надмірну вагу, а наявність  шлунково-кишкових проблем (печія, здуття живота, болі…)

Розпочавши програму, я не була впевнена, що дійду до кінця. Я не можу сказати, що поламати свої погані звички – це легко. Думаю, що під час  перебування на програмі по зниженню ваги кожна людина відчуває психологічний дискомфорт.

В моєму випадку фаховість працівників Львівського філіалу дозволила мені не відчувати себе депресивно і справлятись із моментами слабкості. З часом я звикла до режиму пиття, порцій, комбінації продуктів і тепер це легко, тому що стало стилем життя.

Проблема надмірної ваги і ожиріння запускає механізми і є несприятливим фоном для багатьох захворювань, в тому числі цукрового діабету, гіпертонічної хвороби та її ускладнень, проблем із опорно-руховим апаратом, подагри тощо. Як лікар, я це добре розумію і щоденно про це говорю своїм пацієнтам.

А тепер мої колеги і пацієнти побачили мій приклад. Реагують неоднозначно. Частина не вірить в те, що методика лікаря Бровко не передбачає прийому БАДів і інших хімічних препаратів.

Я розумію, що зниження ваги є необхідним для людей, які бажають жити повноцінним життям, займатись спортом,  одягати ту одежу, яка подобається, а не ту, яка є на тебе у магазині.

Зараз я багато ходжу пішки, займаюсь пілатесом, можу пробігти 5 км із мінімальною задишкою. Я відкрила для себе продукти і страви, які я раніше не вживала. А як приємно позбавлятись від одежі «для слоненят»! У процесі схуднення може виникати проблема із обвисанням шкіри. Для мене це не є основним, тому що тимчасове і вирішується достатнім  режимом пиття  і фізичними вправами.

Підійшовши до питання лікування у DietCenter серйозно, я пройшла перед початком  програми обстеження на базі лікувального закладу, де я працюю, через півроку при повторному обстеженні отримала результати, які вразили і мене, і моїх колег по медичному цеху.

Познайомившись із фахівцями львівського філіалу DietCenter я зрозуміла, що ті основи правильного харчування, яким мене вчили у інституті є недосконалими. А та інформація, яку я отримувала, як пацієнт з медичною освітою від лікарів DietCenter, є справді науково обґрунтованою і дієвою.

Із задоволенням констатую, що програма зниження ваги за методом лікаря Бровко є насправді лікувальною методикою, а лікарі, з якими мені пощастило працювати над своїми проблемами є справжніми фахівцями своєї справи. Це не панацея від всіх захворювань, але реальний шанс вирватись із кола хибних харчових звичок і шанс розпочати життя  з новими силами. 

Я раджу звернутись до DietCenter всім людям, яким це показано. Бажаю DietCenter добра, розквітання, багато вдячних клієнтів на довгі роки!”

 

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (Пока оценок нет)
Загрузка...
Задать вопрос менеджеру
Введите свое имя и номер телефона и
мы свяжемся с Вами в ближайшее время!
Задать вопрос менеджеру
Введите свое имя и номер телефона и
мы свяжемся с Вами в ближайшее время!
Получи свою программу питания онлайн Подробнее
Получи свою программу питания онлайн